Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom hogy millio ilyen...

Tudom hogy millio ilyen kerdes van de Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

38+3 hetesen alig mozog a baba. Probaltam kolaval, csokival, piszkalgattam de alig mozdul meg. Mult heten nst ertekei eleg alacsonyak voltak, lassan vert a szive de aztan jobb lett es haza johettunk.

Az elobb felhivtam a korhazat,azt mondtak ha nem surgos menjek be Holnap delelott mert akkor tobb szemelyzet lesz

Nyugodjak meg? De megis mi van ha nem kap eleg oxigent vagy ha a koldokzsinor becsomosodott es a baba epp haldoklik ?


2020. jan. 15. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már túl sok helye mozogni. De ha nagyon aggódsz, menj be most!
2020. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz és ne gondolj negatív dolgokra, mert akkor a pánikolástól és a félelemtől még úgy sem fogod érezni a babádat. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2020. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettotoknek !
2020. jan. 15. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A végén már valóban nagyon pici hely van nekik mozogni, lehet, tényleg csak erről van szó, de ilyen előzményekkel, hogy az nst-n sem voltak fényesek az eredmények, plusz te érzed, hogy mit érzel máshogy, én biztos, ami biztos, tuti bemennék. Mert ha minden oké, akkor hazaküldenek, de ha semmi nem oké és még meg lehetne menteni a babádat, ha meg nem mész és baj lesz, akkor mi lesz?
2020. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én bemennék.
2020. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is bemennék.
2020. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem... Reggel bemegyek
2020. jan. 15. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
En nem varnam ki a reggelt, bemennek az ugyeletre meg ma. En kb 6,5 korul jartam es ugyanigy nem ereztem csak gyengen es 2.nap semennyire. Bementem este, es legalabb megnyugodtam h minden oke.
2020. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!