Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első ultrahangom 12hetesen,...

Első ultrahangom 12hetesen, de felmerűlt bennem egy kèrdès? SOS.

Figyelt kérdés

Sziasztok, külföldön lakom ès itt nem csinàlnak ultrahangot a 12.hèt előtt.

8 hetesen lettem megvizsgàlva akkor azt mondta a doki hogy akkora a mèhem mint egy narancs.megnyomkodott ugy vizsgàlt.

10.èn,pènteken megyek az első u.h ra,kalkulator szerint 12+2.

De persze kitalàltam magamnak hogy mi van ha....ìgy meg ùgy...stb....

Mivan ha nem lesz szìvhang?

Vagy mivan ha nem lesz ott semmi? Nem tudom mièrt gondolok ilyenre. Paràs vagyok. Ha nem jött meg idaig akkor nagy valòszìnűsèggel rendben lesz minden?



2019. máj. 8. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül hogy nem jön meg, még előfordulhat sajnos, hogy a baba szívműködése nem indult be, de szerintem annak már lett volna némi jele a 12. hét előtt, pl vérzés, szerintem beindult volna már a vetélés.


De ne pánikolj, bízz a babádban, minden rendben lesz! Ne stresszelj, pihenj, relaxálj! :)

2019. máj. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lili8989 ***** válasza:
39%

Létezik szivhangfigyelo

[link]



Viszont azt nem tudom, hogy mennyi idos kortol lehet hallani az ilyen piacon kaphato keszulekekkel. Ne rohogjetek ki, de amikor en babát vártam, engem ez nyugtatott meg, ha feltem, hogy baj van, csak bedugtam a fulem. Kollégáim nagyon rohogtek, de engem akkor is ez nyugtatott meg :)

2019. máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna. Pont ezek a kérdések vannak bennem is. Igen előfordulhat, de rájöttem azzal ártok a leginkább, ha idegeskedek. Elhiszem, hogy aggódsz, de próbáld meg te is a boldogságot élvezni. Nekem ez a második terhességem, van egy 3 évesem, vele sem volt soha semmi gond, úgyhogy ne izgulj! Veletek is minden rendben lesz.
2019. máj. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen minden friss kismama izgul , de nyugi, nem lesz semmi gaz.
2019. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis, amit erzel.

Ha ez megnyugtat, akkor is ezt erezned nagy esellyel, ha lett volna mar uh-d.

En is kulfoldon elek, 7 terhessegbol lett 3 gyerekem es csak egy olyan terhesseg volt, ami annyira komplikaciomentes volt, hogy 12 het elott nem volt szukseg ultrahangra.

Amikor volt uh, az is csak par napig adott megnyugvast, azutan ugyanazt ereztem, amit most te: mi van, ha azota tortent valami es a kovetkezo uh-n mar nem lesz szivmukodes?

Mivel az uh csak a pillanatnyi helyzetet mutatja (es amugy is diagnosztika, nem kezeles, hogy ne legyen baj), igy akkor is kattogott az agyam, ha 2 hetente kellett mennem. De nyilvan nalam az elozmenyek miatt volt ez, mert tenyleg sok nehezsegunk volt.


A legtobb, amit tehetsz, hogy nyugtatod magad, nem hagyod a negativ gondolatokat melyebben megtelepedni. :)

Nyugodtan tamaszkodhatsz arra a tenyre, hogyha nincs semmi problema (verzes peldaul), akkor valoszinuleg minden rendben van. Nem minden esetben, de az esetek tobbsegeben 11 hetesen mar szokott lenni jele annak, ha nem minden OK. Nalad nincs rossz jel es ez remek. :)

2019. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) valamennyire akkor megnyugodtam :) vàrom màr nagyon a pènteket hogy vègre lãthassam ès remèlem hogy akkor minden rendben lesz :)
2019. máj. 8. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!