Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek mind a három...

Van olyan akinek mind a három jósteszt ugyanolyan nemű babát jósolt mégis ellenkező nemű lett az uh alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van már egy kislányom. Így nagyon izgulunk, hogy a második baba fiú lesz, vagy lány.


A kínai naptár fiút mond, a sütőporos teszt is, és az ingás is.


Tudom, csak az uh mond biztosat, de kicsit beleéltem magam, hogy fiú lesz 🙈 Azért nem festem ki még kékre a babaszobát, meg nem veszek fiús ruhákat, de na. 😂


Van olyan aki mind a három tesztet megcsinálta, mindháromra ugyanaz jött ki, de mégis másik nemű lett?


2020. jan. 16. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Poénból a sütőporosat megcsináltam, mind a 4x fiút “jelzett”. A kínait most megnéztem, eszerint 2 fiú, 2 lány. Az inga az már nekem poénnak is sok. 🤣 4 lányom van.
2020. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kínai naptár a lányomnál bejött, így utólag nézve. Nála nem csináltam semmi ilyet, mert nála tényleg mindegy volt a neme. Most is csak az a lényeg, hogy egészséges legyen, de azért most, hogy van már egy lányom, izgulok, hátha fiú lesz 😁
2020. jan. 16. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A kínait most néztem meg kíváncsiság ól, 2fiam van mindkettőnél lányt mutat. Az Uh a biztos sztem hiába ez a sok jóslás. Ez olyan kB mint a pocak formája. Több magzatvizem volt az átlagnál ezért kerek pocakom volt, pedig a fiúknál hegyesnek kellett vna lennie a népi jóslás alapján.
2020. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kínai naptár szerint nekem 2 lányomnak kellene lennie, 2 fiam van. 2 barátnőmnek és a sógornőmnek is lányokat jósolt, fiaik vannak. Nem caináltam több jóstesztet...
2020. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!