Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél jelentkezett a terhessé...

Akinél jelentkezett a terhességi émelygés, annál minden nap ugyanolyan intenzitású volt, vagy voltak olyan időszakok, amikor erőteljesebb volt, és volt olyan, amikor alig-alig jelentkezett?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, és a mai nap alig érzem az émelygést, tegnap pl. elég erőteljes volt, de ma szinte nincs is. Aggódom, h. rosszat jelez a változás. Sajnos volt már vetélésem, annak semmi előjele nem volt, nem volt görcs vagy vérzés, egyszerűen az ultrahang mutatta ki. Orvoshoz csak jövő héten megyek, de ez a bizonytalanság eléggé aggasztó.

#émelygés erőssége #terhességi tünetek elmúlása
2019. dec. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen én is így voltam, volt 2-3 naponta egy nyugis napom, 10. hétre aztán tetőzött a helyzet, egy hétig konkrétan majd meg pusztultam. A 11-re kezdett javulni. Most vagyok 13 hetes, reggel és este piszok rosszul vagyok, de napközben már egész jó. Remélem 1-2 hét és teljesen elmúlik. A fiammal a 8 héten tetőzött és a 14-en kezdett múlni. 16 hetes elmúltam vele mire rendben lettem. Remélem idén a karácsonyt már nem övezik majd rosszullétek.
2019. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egyszer volt hányingerem még az elején 7-8 hetesen utanna 40. Hétig semmi :) kisfiam lett mára már 7 éves. Múlthéten teszteltem 5 hetes kismama vagyok újra semmi hányinger hányás.....
2019. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!