Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanacstalan vagyok, szerintete...

Tanacstalan vagyok, szerintetek van remeny?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 11napja kesik a menstruaciom. Voltam dokinal uh-n meg semmi nem latszott se ciszta, se mehen kivuli. 10nap mulva kell visszamennem ha a menzi tovabbra sem jelentkezik. A teszt persze negativ. Kaptam olyan injekciot ami elosegiti a menzit. Erre 10nap van.. Most vagyok az otodik napon. Olvastam hogy valakinek 14nap keses utan mutatott csak a teszt. Szerintetek?

2020. jan. 18. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt a terhesség. Miben reménykedsz, ha a teszt is negatív és az orvos sem látott semmit? Engedd el, inkább először rendeződjön a hormonális probléma.
2020. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem terhesség. Nem várt vérzés után pár nappa voltam uh-n, mert pozitív lett at teszt, de véreztem. Már a terhesség jelei látszódtak az uh-n.

Ha nem látott semmit a doki, a teszt is negatív, akkor biztos nem terhesség.

2020. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!