Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki már 2 éve tetszik. Sajnos nem egy városban élünk,de ahol én lakom,oda többször is eljön az egyik rokonához. Egyszer-kétszer találkoztunk,de szinte nem is beszélgettünk. A rokona mesélt róla nagyon sok mindent,és ezek alapján tetszett meg annyira. Gondoltam rá,hogy jelzek neki kisebb dolgokkal,de aztán lett barátnője,szóval abbahagytam a próbálkozást. Most viszont nincs barátnője,szabad,ráadásul kérdezett is felőlem a rokonának,miután egy közösségi oldalon likeoltam valami bejegyzését teljesen véletlen. Kérdezgetett rólam dolgokat,és ebből arra gondoltam,hogy lehet nála esélyem,de most egyáltalán nem veszem észre,hogy érdekelném őt. Semmit nem jelez,ennek ellenére én pedig várom,viszont kezdem ezt már unni. A rokona szerint félünk egymáshoz közeledni,mert nem ismerjük egymást,ráadásul messze is vagyunk egymástól,mivel kollégista vagyok,ő pedig szintén egy másik városban tanul. Mit gondoltok,ebből lehet bármi,vagy ne reménykedjek benne? Tanácsokra lenne szükségem,ezért előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 10. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ő nem lép, írj neki te, hogy szívesen beszélgetnél vele, ez senkit nem kötelez semmire, aztán ha nem lép semmit, vagy elutasít, akkor legalább le tudod zárni magadban a dolgokat.
2015. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam,viszont már annyiszor próbálkoztam régebben,hogy lehetséges,hogy nagyon nyomulósnak hinné,vagy olyannak,akit könnyen megkaphat!

Köszönöm a válaszod! :)

2015. máj. 10. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem nyomulás, ha írsz neki, hogy beszélgetnél vele. Másrészt meg ha ő nem lép, akkor neked kell. Az is lehet, hogy nem érdekled, akkor viszont teljesen felesleges epekedned utána, és még mindig jobb lesz egy elutasítás, mint az, hogy eltelik az idő, és nem oldódik meg semmi.
2015. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,ebben van valami. Köszönöm!

És mivel kezdjek? Csak mert semmi közös témánk nincs.

2015. máj. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!