Van még remény?

Figyelt kérdés
8 hetében vagyok. Pénteken voltam uh-n. Olyan gépe volt a dokinak ahol a szivhang nem hallhatszodik de volt pulzálás és 16 mm volt a magzat. Ma voltam pecseteles miatt másik dokinal. Ott nem talált szivhagot és 12,3 mm volt a magzat. Holnap rám néz a saját orvosom. Valakinek volt h nem hallható szivhang után még is volt később?
2019. júl. 30. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen nem akarlak idegesíteni, de nekem 9 hetesen ment el az első babám, az első dokinak én sem akartam hinni, nagyon biztam benne, hogy igenis jól van a baba, de sajnos nála nem volt szívhang, hiába a 2. doki, és igen, a mérete is kezdett összeesni, a petezsák viszont szabályos volt, és egyéb tünettel sem párosult ami arra utalt volna, hogy nem él már! Neked van bármi tüneted ami vetelésre utal?De várd meg a holnapot, drukkolok azért!😘
2019. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Enyhe barnás pecsételés volt most délelőtt nagyon minimális kis alvadekkal. Pénteken is ezért mentem dokihoz mert barnaztam de akk ugye még minden rendben volt. Kaptam progi pótlást amit azóta szedek is. Ezért olyan érthetetlen h 4 nap alatt elhalt a kicsi 😔
2019. júl. 30. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mint az előző válaszolónak a 9.héten ment el a baba. Barnáztam, nem kecsegtetett az ügyeletes doki semmi jóval, sajnos 2 nap múlva elkezdtem vérezni:( Egyébként azóta született egy fiacskám és előtte már volt egy lányom. Sajnos előfordul. Remélem nálad nem így lesz!
2019. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!