Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki szedett...

Van olyan kismama, aki szedett Omega-3 halolaj+E-vitamin kapszulát a terhessége alatt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem, nekem az orvosom ajánlotta
2020. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok most. 12. héttől mondta az orvosom, hogy el lehet hagyni a folsavat és helyette ezt szedni. Azóta azt szedem.
2020. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végig szedtem egész terhességem alatt.
2020. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És az E-vitamin az nem okoz gondot? Úgy értem, hogy szedek mellé dr Czeizel terhes-vitamint is és vasat is, de nem akarom túlzásba vinni a vitaminokat...

Aki szedett, Nektek milyen súllyal született a babátok? Mert ezt is olvastam, hogy nagyobb babára is esély lehet a szedésével, viszont a szívre és az intelligenciára nagyon jó hatással van (baba+mama tekintetében is).

2020. jan. 20. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

3050 gramm volt és 56 centi

Végig szedtem, mellé terhes vitamint vasat.


Az e vitamin segít a méh állapotának megőrzésében, illetve a méhlepény egészségét szolgálja. Korai időszakban a progeszteron termelésben játszik szerepet.

2020. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Czeizel 2-est szedem, mind a vitamin, mind a halolajas kapszula benne van a dobozban, néha szoktam még magnéziumot is bevenni hozzá. 24hkm
2020. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én femibaby-t szedek, az egyik halolaj kapszula a masikban vannak vitaminok. Nem született még meg, remélem hasznos.
2020. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak Elevitet szedtem, abban minden benne volt, ami kellett. Nekem az ilyen halolaj kapszulák sajnos egyébként is hatalmasak, így ilyesmit azóta sem szedek. :)
2020. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!