Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba a hasfalamon keresztül...

A baba a hasfalamon keresztül hall csak, vagy a fülemen keresztül is?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl fülhallgatóval hallgatok valamit, azt hallja vagy sem?
2020. jan. 20. 22:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
A hangot nem hallja, de ha számodra félelmetes, ijjesztő attól megemelkedhet a pulzusod, és a te izgatottségodat érzékelheti, és arra reagálhat.
2020. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Van egy ismerősöm, aki mondta, hogy terhesség alatt amikor fülhallgatóval hallhatott zenét, a baba a hasában "táncolt", élvezte a zenét. Eléggé meglepődtem ezen kijelentésén, mert elég okos nőről van szó. Szóval nem is értem, honnan veszik ezt... Mindegy, a válasz nem, nem hallja.
2020. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És azt is, hogy megtudhattam, mennyire ostoba vagyok...azért néhány válaszadó magába szállhatna és elgondolkodhatna, hogy pusztán azért, mert névtelenül válaszolhat, még nem feltétlenül kell ilyen szemétkedő stílusban válaszolni. De jól van, legyen, ez az internet...
2020. jan. 21. 08:20
 14/24 A kérdező kommentje:

Hát azért ez vicces. Azért azt ugye nem gondolod, hogy te minden szóra emlékszel, amit általánosban tanultál?

Nem vagyok felháborodva, csak kissé meglepett ez a sok durvaság, amit egy ártatlan kérdésre kaptam.

Lehet, hogy butaság volt, amit kérdeztem, de az, hogy egy bizonyos biológia tényt nem ismertem, nem függ össze az IQ-mmal. Amúgy programozóként diplomáztam és programozóként dolgozom. Ettől még valóban lehet olyan, hogy nagyon triviális dolgokat nem tudok, (ezért is tettem fel kérdést), de ez a stílus, amivel itt válaszoltak sokan, nekem bántó volt.

Mindegy, részemről lezárom a témát.

2020. jan. 21. 09:16
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Tudtommal a gyakorikérdések arra van, hogy olyat tegyünk fel amit nem tudunk. De ha már itt mindenki oltogatja a kérdezőt, akkor csak megjegyzem, tudok olyat akinek a munkahelyén a főnöke magyarázta el az órát, mert a negyedet, háromnegyedet nem tudta hogy mi. 3 gyereke is volt a nőnek.
2020. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem a fejedbe van basszus,hanem a hasadba!😅😅
2020. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Hát azért ez vicces. Azért azt ugye nem gondolod, hogy te minden szóra emlékszel, amit általánosban tanultál?"

Remélem azért összeadni és kivonni sem felejtettêl el 🤣

2020. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
Ne torodj veluk, ezek trollok, a fele szinten nem is tudta a kerdesre a valaszt ;) itt elik ki a komplexusaikat hogy nyomorult az eletuk.
2020. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%

"Nem a fejedbe van basszus,hanem a hasadba!😅😅"

Amúgy a méhében van a baba, nem a hasában. 🤣

2020. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#19


És a méh véletlen nem a hasban van?

Istenem, hogy egyeseknek mindenbe bele kell kötni. 🤣 Ennyire silány az életetek?

2020. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!