Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezdjem el a terhesgond...

Hogyan kezdjem el a terhesgondozást?

Figyelt kérdés

15 hetes leszek jövőhéten, külföldröl költözünk haza. Itt jártam az összes vizsgálatra, vérvételekre, ultrahangokra a kötelezőn kivűl is.

Kit kell először felkeresnem? Háziorvos, védőnő, nőgyógyász?

Az itteni eredményeimet gondolom átlehet vinni az ottani rendszerbe. Itt minden internetes formátumban van feljegyezve, papírt sehol sem kaptam.



2020. jan. 22. 08:05
 1/5 SHARON TATE ***** válasza:
Először a nőgyógyász. Ő küld majd védőnőhöz.laborba mindenhová
2020. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiválasztod melyik nőgyógyászhoz mész, párhuzamosan a területileg hozzád tartozó védőnőhöz bejelentkezel ( ahova a babát viszed, ami nem feltétlenül a lakcímed)
2020. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsők között az OEP mindenképp, hogy a biztosítási jogviszonyodat rendezd, különben fizetni kell.
2020. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen a biztosítást mindenképp intézem majd.

Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 22. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom EU-n belul megoldott a leletek átadása. De lehet ki kell kérned őket papír alapon. Mielőtt hazaköltöznel szerintem beszélj egy itthoni kórházzal, hogy is van ez. De lehet jön majd valaki aki már végig csinálta 🙂
2020. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!