Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos terhesen ha nagyon...

7 hónapos terhesen ha nagyon szükségetek lenne valami pszichiáter által felirt gyogyszerre, feliratnátok? Vagy valahogy túlélnétek az utolsó két hónapot és csak majd ha megszületett a baba.

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
én nem kockáztatnám meg a baba egészségét. inkább kibírnám,semmi nem lehet a gyerekemnél fontosabb
2010. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg szakorvos által jól beállított adagban szedhetőek ezek a gyógyszerek.nagyon kevés igazán ártalmas gyógyszer van.Fordulj orvoshoz!!!
2010. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én homeos bogyót kaptam! Ingerlékenység alvászavar és szorongás miatt. NEm tudom neked mi a bajod de dokihoz fordulsz szerintem elmondja!


Amugy a gyogyi neve SEDATIF PC. 40 darab van benne és egy ezres a gyógy.tárba. Eddig nekem segitett!


28 hetes km

2010. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy mi a baom azt én sem tudom,csak azt hogy már nem birom tovább!!!!A terhesség elején voltunk egy pszich.nél,aki akart fel irni valamit,de nem ,mentunk visszay ztán ugy gondoltuk ki birom a terhesség végéig.Ő azt mondta nem ártalmas a magzatra,de hát ki tudja.A sedatif pc-t ugy szedem mint a cukorkát,semmit nem segit...
2010. júl. 22. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kicsit én is "meghülyültem" a terhesség alatt, főlkeg az utolsó 3hónapban voltam depis, de nagyon. Kénytelen voltam felkeresni egy pszihiátert, nekem napi 2x1 0,5mg-os Frontint írt fel, még a szopi alatt is szednem kellett, mert utána a szülés utáni depi jelentkezett nagyon erős formában. Kb 8hónap volt mire jól voltam. Senkinek nem kívánom azt amin túl mentem, az ember ilyenkor hiába akarja az ellenkezőjét, nem tud parancsolni magának. A lánykám makk egészséges, nagyon kis virgonc, állandóan mosolyog, nagyon jó baba. :))
2010. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,én ilyen állapotban vagyok kb.már 2 éve,az első terhességem óta,és persze egyre romlik,és tudom hogy ha megszületik a pici csak még rosszabb lesz
2010. júl. 22. 12:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,neked "beszélgetésekre" is kellett árni,vagy csak felirta a gyógyszert?
2010. júl. 22. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Igen, minden hónapban kellett mennem beszélgetni a dokival, nem volt vészes kb 10percet voltam bent. Mindig ugyan azt kérdezte, hogy, hogy vagyok, vannak-e rossz álmaim, gondolok-e még arra, hogy vmi baj ér stb. Nekem mindig azon járt az agyam, hogy autóbaleset ér, már a kocsiba sem mertem beülni, és állandóan hívogattam a férjemet naponta 20X, hogy jól van-e, minden rendben van-e vele stb. Ha késett 5percet, akkor már egyből az jutott eszembe, hogy biztos vmi baleset érte. Na én ebbe hülyültem bele... :(
2010. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!