Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni amikor befordul...

Lehet érezni amikor befordul a baba? Mikor? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 11:52
 1/2 anonim válasza:
mármint a szülőcsatorna felé a feje leszáll arra gondolsz hát én csak abbol vettem észre hogy lentebb van a hasam és sokat kell pisilni elötte is kelett de most jobban.38 hetes kismama vagyok.boldog babavárást
2011. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húúú mi nagyon megkínlódtunk a befordulással. 2 nap alatt tudott a kislányom irányba helyezkedni. Ugyanis hatalmas volt és alig fért el a nagy pocakban.

Fél úton megállt keresztben volt, akkor rápihent én viszont egész éjjel fenn nyöszörögtem, ugyanis azt hittem széttép mikor nyújtózkodott kicsit.

Másnap aztán újra nekirugaszkodott és végre sikerült. Onnantól alaposan rugdosta a gyomromat, hogy szinte semmit nem ettem (a 18. hétig pedig végig hánytam) úgyhogy nem sok jött rám.


Tehát milyen érzés? Nekem feszítő, fájdalmas, utána pedig állandóan nyomta a hólyagom és rugdosta a gyomrom. Alig vártam, hogy megszüljek. :)

2011. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!