Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetes vagyok és először...

5+3 hetes vagyok és először barnáztam egy 2-3 órát utánna menzesz szerű vérzés jött ma kezd enyhülni.19én és 20án esténként görcsöltem . Szerintetek nincs semmi probléma? 😥 ki volt már így? Mi lett a vége? 😞

Figyelt kérdés

Holnap megyek nődokihoz

Terhességi teszt pozitív lett ma is



2020. jan. 22. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vérzéssel nem várunk. Elmegyünk nőgyógyászati ügyeletre. A hcg vetélés után is jelen van a szervezetben napokig. Ezért lehet pozitiv a teszt ha el is vetéltél esetleg.

Mondanám hogy mindkettő terhességem alatt sokszor véreztem és van 2 egészséges lányom. De biztosat az orvos tud majd mondani.

2020. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy kis barna a wc papíron, akkor még úgy voltam, nem parázok rá. Mikor kb egy órával később ugyanez volt, azonnal mentem a kórházba. Ez délelőtt 10 körül volt. Délután egészen erős vérzés volt pár órán keresztül, aztán 2 napig kicsit enyhébb. Az ezt követő napon kellett visszamentem az orvoshoz, a vérvétel még mutatott hcg-t, de már csak kevesebb, mint ötödannyit, mint első nap. Szóval igen, a terhességi teszt még egy ideig pozitív lesz, akkor is, ha elvetéltél.

Mint írtam, én a második barna foltnál rohantam az orvoshoz, nem is értem, te több óra vérzés után mire vársz.

2020. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt nekem is hematóma miatt.de szerencsére nem volt gond
2020. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam, mikor teherbe estem a kisfiam előtt. Elkezdtem menzesz szeruen vérezni, csináltam tesztet ami pozitív lett. De elvesztettuk azt a babát. Következő hónapban viszont megfogant a kisfiam.
2020. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp ügyelet!!
2020. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron hiány is lehet, az tud vetélést is okozni. Szorítok, hogy minden rendben legyen! Írj majd, hogy mi újság! 🤞🏻
2020. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj be az ügyeletre, nem kell megvárni a holnapot! Én anno pisilés után egy kis barna csíkot vettem észre, azonnal mentünk az ügyeletre, de sajnos már nem élt a baba. A következőnél ugyanígy barnázni kezdtem, rohantunk az ügyeletre, kaptam progeszteront, a baba megmaradt, itt szuszog mellettem.
2020. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál azt mondta 2-3 hetes vagyok😐😐😐 itt hol a logika??? 🤐🤐🤔🤔

Dec 15én volt meg utoljára

2020. jan. 23. 13:13
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert Ő még nem lát semmit

Vagy 4 teszt tévedett 😑😑😑😑😣

2020. jan. 23. 13:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Szó szerint ezeket mondta
2020. jan. 23. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!