Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez? 18. héten...

Mit szóltok ehhez? 18. héten lepénytapadás:mellső-, hátsó falon+takarja a méhszájat a genetikai uh-on mondta a doki, és h nem fog már változni, ágynyugalom.

Figyelt kérdés
..ma 21.héten az orvosom azt mondta,h a mellső falon+fundusban tapad a lepény,és h nem tudja mit látott a másik doki.Mindkettő igen elismert személy.Attól félek,h a kórházi uh-gondolom én-komolyabb gép,mint a dokimé.Kérdeztem,h 2-3 hét alatt ennyit változhat?Azt mondta nem,és h -diplomatikusan-ő nem láthat a másik doki szemével.+ h semmi eltiltás,tehát szex,túrázás,terhestorna is mehet.Kinek hinnétek?
2010. júl. 22. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. A 4D uh-n azt mondta a doki, hogy elöl tapad a lepény. Se előtte, se utána nem mondtak ilyet sem a kórházban, sem a dokim. Azt hiszem, én a helyedben elmennék egy harmadik helyre.
2010. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nagyon nehéz helyzet. Én elmennék egy harmadik orvoshoz, fizetős UH-ra, pl. a Magzati Diagnosztikai Kpba, az az ország egyik legjobb masinája.
2010. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát amit a 18 hetesen mondott a doki, tnéyleg sántít, pedig azért a gen.Uh-on nem szoktak béna dokik lenni...hogy lehet egyszerre a mellső, és hátsó falon is, és még a méhszájat is takarja???? Ez nekem magas...

Szerintem is menj el egy 3-dik Uh-ra!


Minden jót!

2010. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma voltam dokinál,mert kevés vér jött belőle.Az ultrahangos papíromra ezt írta:Plac.tap:mellső-hátsófal bal oldal és méhszájban.

Táppénzre kellett mennem,mert csak feküdnöm szabad.Azt mondta 2 hónapig is eltarthat ez az állapot.És amit én is furcsállottam,hogy egy hete ebből semmit nem látott.Mindentől tiltva vagyok,nem emelhetek,nem hajolgathatok,semmi sex csak fekvés.Most nagyon megvagyok ijedve.Első baba és 6 évet vártunk rá.

Minden jót és pihenj nagyon sokat!

14 hetes km.

2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a hszólásokat
2010. júl. 23. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsón vagyok!Csak érdeklődnék,hogy voltál e már másik orvosnál,ha igen mit mondott?
2010. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!