Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, es...

Kisangyalka123 kérdése:

17 hetes terhes vagyok, es piros apro pottyok jottek ki a hasamon, ami viszked is. volt mar valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mutasd meg a védőnőnek vagy dokinak nehogy toxikózis legyen.


Egyébként lehet csak megizzadtál,de biztos ami biztoa.

2020. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, csak most eszembe jutott a szobatársam a gyerekágyas osztályon. Ő mesélte, hogy a terhesség alatt mennyire viszketett és, ha jól emlékszem az mondta epepangása volt, a terhesség alatt, szednie kellett rá gyógyszert. Még szülés után is nagyon vakarózott. Inkább nézzen rád az orvos, lehet hogy semmi, csak elég egy krém, de ki tudja.
2020. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze.. pentekre van idopontom .. koszonom 😊
2020. jan. 23. 01:40
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló terhesen, apró piros pöttyök egy csoportban. De nem viszketett, hanem “fájt” . Megmutattam dokinak, övsömöröm volt.
2020. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2020. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!