Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok ma egy...

5 hetes terhes vagyok ma egy elenk piros foltotvettem eszre elmehet a baba?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
azonnal be kellene menned egy sztk-ba, vagy a saját dokidhoz, hogy megnézzenek, és ha nem kezdődő vetélés, írhassanak fel gyógyszert. Nekem vetélés volt egyszer, a következőnél viszont nem, szóval esete válogatja.
2016. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt vagyok mar a nogyogyaszaton vizsgalatra varok nagyon félek
2016. jún. 20. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne félj ,ìrj mi volt.

Én az elején sokàig vérezgettem de szednem kellett duphastont. 27 hetes vagyok.

Most màr jó helyen vagy.

2016. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Az se biztos, hogy a méhedből jön. Ezért kell orvos, hogy megpróbálja megállapítani az okot, progipótlást felírni, elmondani mi a teendő pl szigorú fekvés.
2016. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvizsgalt megnezett ultrahangal latszodott de meg nagyon kezdetleges 2 het múlva kell vissza menni ultrahangra verzesre semmi konkretat nem mondott csak h szigorú fekves
2016. jún. 20. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor pihenj sokat!

Két hét múlva màr többet tudsz.

Minden rendben lesz ne aggódj!

Akkor majd ha kell írnak fel gyógyszert.Ne emelj ne cipekedj.

2016. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!