Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, találtak egy...

12 hetes vagyok, találtak egy 5 cm-es cisztát, másnak is volt? Lehet baj?

Figyelt kérdés

Legutóbb 8 hetes UH-n még nem volt ott, most vették észre. Nem mondtak rá különösebben semmit, várunk a felszívódására...

Akinek esetleg volt terhesség alatt ugyanúgy éltek a párjukkal szexuális életet?

Úgy voltunk hogy az első 12 hétben nem javasolt, azthittük most már majd zöld utat kapunk, de most meg ez a ciszta kezdett aggasztani. :\ nyílván nem halunk bele ha nem lehet, de már annyira rá voltunk készülve, + már szexuális jellegű álmamim vannak a férjemmel :\ tapasztalatok ?



2020. jan. 24. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is volt,pontosan nem emlékszem mekkora de nem szívódott fel,a 16.hétig tudtuk figyelemmel kísérni,utánna a baba növekedése miatt "eltűnt" az ultrahang elől.

Nekem azt mondták hogy aki hajlamos rá,annak a hormonok miatt kezd el nőni ez a zsírciszta féle.

A 6 hetes kontrollon viszont már csak 3 centis volt azt tudom. Szóval ne aggódj.

Minket nem tiltottak a szextől..de kérdezz rá a dokinál

2020. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minket sem tiltottak el a szextől, de nem mertünk, mert már volt egy vetélésem ezelőtt pár évvel. A 11hetes kontrollon megkérdezte a férjem, hogy lehet-e és azt mondta a doki, hogy nyugodtan, még jót is tesz neked is és a babának is, mivel alhasi vérbőséget okoz. Illetve annyit hozzátett, hogy ilyenkor inkább védekezzünk óvszerrel, mert a terhesség miatt nagyobb a kockázata, hogy elkapok valamit, mivel le van gyengülve az immunrendszer. Szóval ha kifejezetten nem tiltanak el akkor mehet a menet.


Ezen kívül nekem 11hetesen meg addig se mondta a dokim, hogy van visztám, viszont a genetikai uhn egy hét mulva meg mondta a másik doki, hogy lát cisztát a petefészkemben (azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos) de nem kell vele foglalkozni az semmi bajt nem okoz. 18hetesen leszek mire legközelebb megyek, mindenképp megkérdezem a dokimat, hogy lát-e valami olyat

2020. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat aranyosak vagytok :) nem lettünk eltiltva, de az ellenkezőjét sem mondta az orvos, ezért vagyok kétségek között egy kicsit. 2 hét múlva megyünk vissza, akkor majd mindenképp rákérdezek. Remélem felszívódik és nem lesz baj.
2020. jan. 24. 17:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Ill. Azt elfelejtettem írni, hogy a ciszta a douglasban van.
2020. jan. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!