Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uhn voltam ma es a...

Valaki6778 kérdése:

18 hetes uhn voltam ma es a picimnel 3,2mm cisztat talaltak a koponyajaba volt valaki igy?

Figyelt kérdés

Mi miatt lehet ott neki a ciszta?

Akinek volt annak mit mondtak mi miatt?

Mikor szivodottfel?


2019. ápr. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.


Sok ismerősömnek mostanában ezt jelzik, illetve nálunk is volt, csak nem a ciszta, hanem a szivében "fókusz,".


Ha jó a többi eredmény, korának megfelelően fejlődik minden, akkor nem kell vele foglalkozni. :)


Fel fog szívódni, csak változó,hogy mikor.

2019. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két hét múlva már nem volt ott. Nagyon sok babának van. Valószínűleg régen is volt, csak ahogy fejlődik az uh, egyre több mindent látnak. Legalábbis nekem ezt mondták.

Ne izgulj, felszívódik.

2019. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Irna nekem olyan akinek volt?

Kicsit jolesne valakivel beszelni aki voltmár hasonlo cipoben mint én.!

2019. ápr. 3. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen nalunk is volt 18 hetesen 4 d ultrahangon voltunk es ott közölte velem az ultrahangos ,sírva jottem ki mert én azt hittem hogy az daganat .Aztán az orvosunk megnyugatott hogy kb minden 4 .-ik babának van és felszívódik.így is lett 4 hét múlva már el is tűnt,mostmár 8 éves a lányom és semmi baja :)
2019. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajjdejo :) remelem nekemis eltunik :(
2019. ápr. 8. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!