Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki 4 hetes...

Van itt valaki aki 4 hetes terhes? (tegnapelőtt csináltam tesztet, ami pozitív lett. ) Ha igen, ti mikor mentek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 14:45
 1/6 Margit84 ***** válasza:
Nekem anno a 9. hétre adtak időpontot, hogy akkor már szívhang is lesz ha minden rendben van.
2014. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pozi teszt után felhívtam a dokimat, és azt mondta, hogy kb. 6 hetesen menjek az elsőre. Megvizsgált, megállapította a terhességet, de még csak petezsákot látott szikhólyaggal. 9 hetesen megyek ismét.
2014. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült, nekünk 4 éve nem jön össze...

Egy hónap után érdemes felkeresni a nőgyógyászt amikor a második teszt is pozitív eredményt mutat.

2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is beszéltem a dokimmal,6. hétre adott időpontot.
2014. okt. 17. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 6+4 hetes. Az én nőgyógyászom is a 6.hétre adott volna időpontot, de szabadságon vannak, ugyh csak jövőhéten megyek, mikor már 7 hetes leszek. Mikor telefonáltam nekik még csak 5 hetes voltam, akkor azt mondták korai, a 6. héttől lehetne valamit látni ultrahangon.
2014. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabriell88 ***** válasza:
Szia! én tegnap teszteltem halvány pozitívat, Kedden megyek orvoshoz,bár én azért ilyen hamar mert az előző hónapban elvetéltem,és az azutáni menzeszem sem volt normális(2 napig tartott).Nem tudom mikor eshettem teherbe, 1-én voltunk együtt, 3-án megjött, majd 9-én voltunk ismét együtt, viszont csak a tegnapi tesztem lett pozitív, akárhogy számolom sehogy sem jó. Kedden többet tudok.Ha van terhesség, legalább már ha mást nem megvastagodott méhnyálkahártyát és puha méhet már tapasztalhat.No meg az sem utolsó szempont, hogy jó helyen van e.
2014. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!