Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok. Aggódom...

Rossi1985 kérdése:

5hetes terhes vagyok. Aggódom hogy ismét méhen kivüli terhes vagyok. A dokim csak jövőhéten tud fogadni. Ha sajnos beigazolódik a gyanú most még megoldható esetleg gyógyszerrel megszakitása? Kinek milyen tünetei voltak és hány hetesen derült ki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a méhen kívülit mindenképp műtik. A gyógyszer 1. Magyarországon nem érhető el, 2 a méhnyalkahartyara hát kvázi természetes vetélést imitalva, de ha a petevezetekben tapadt meg, akkor azon nem fog segíteni.


Muszáj leszel kivárni mit fog mondani az orvos, addig meg marad a remenykedes.

2020. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, azért az ritka, hogy valakinek kétszer egymás után legyen méhen kívüli.
2020. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást.
2020. jan. 26. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van ilyen gyógyszer. A barátnőmnek 2 hónapja volt méhen kívüli terhessége, 4-5 hetes volt kb és az orvosa gyógyszert írt neki, nem kellett műteni.
2020. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég sok helyen olvastam valóban hogy ha még időben sikerül észrevenni akkor megoldható ezzel a gyógyszerrel és ezért is lepődtem meg az első válaszolónál hogy itthon ez nem érhető el.Köszönöm a választ.
2020. jan. 26. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Érzel valami rosszat? Vagy miért gondolod ezt? Én is 85-ös vagyok, nekem is méhen kívüli volt augusztusban, és most pecsételek, húz a derekam, teszt két napja negatív volt, de olyan ájuldozás szerű érzésem van, mint az ezelőttinél. Hogy tud aggódni az ember lánya mi? Mert azért nálunk a laporoszkópos műtét sem elterjedt, aztán vágják keresztbe az embert, és én nehezen gyógyultam. Téged hogy műtöttek?
2020. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.nyilván nem akarom bebeszélni magamnak de a bal oldali petefészkem környékén mintha nyomás szerű fájdalmat éreznék nem elviselhetetlen de annyira nem bizalom gerjesztő.A tesztem pozitiv a melleim leszakadnak és nagyon fáradt vagyok.Ne is mond majdnem hogy ezen jár az agyam egész nap.Nyilván az ember próbál pozitiv maradni csak nagyon nehéz főleg úgy hogy 2éve várunk a picire.Úgy mond szerencsém volt mert magától megindult a vetélés igy csak egy küretet végeztek.Nagyon szorítok hogy ne legyen semmi bajod.Azért irj kérlek hogy mi volt veled.Kitartás
2020. jan. 29. 05:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát megjöttem. Akkor nem volt semmi, de most jövök dokitól, jan 29.-én volt utolsó mensim, rá két hétre is csináltam tesztet, negatív volt, erre most pozitív, uh csak felritkulást mutat, pénteken megyek újra, de a bal felem fáj … azt mondta, hogy ez a fájdalom még méhen kívülitől nem lehet, mert nem látszik semmi, ez olyan korai … nem tudom. Félek azért, mert ugyanezt éreztem, mikor méhenkívüli volt. Ki van az ember fia már rendesen …
2020. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!