Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, aki a terhesség utolsó...

Volt, aki a terhesség utolsó hónapjában már inkább terhes melegítőnadrágban ment orvoshoz is, nem farmerban?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, más is van-e így vele, mint én. Nekem a 13 hetesen vett terhes farmer most már kényelmetlen, főleg ha sokat kell utazni (mivel a kórház messze van). Viszont kicsit igénytelennek érzem magam miatta. De erre a 3-4 hétre (vagy ki tudja, lehet annyi sincs) már nem igazán akarok új terhesnadrágot venni.
2020. jan. 28. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Némelyik melegítő igényesebb, mint egy két farmer... nemnettől leszel topis, hidd el. Nem bálba mész.
2020. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Maradok a melegítőnél, a leggingsek sajnos már hidegek nekem.
2020. jan. 28. 21:19
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Nincs gond egy gumis derekú kényelmes melegítővel szerintem, inkább mint egy kényelmetlen, szoros ruhában lenni. Ha abban érzed jól magad nyugodtan húzd. Lehetsz sportosan is csinos:)
2020. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az orvost csak az érdekli, hogy a pici és a kismama is jól legyen. A többi nem számít. Azt vegyél fel amiben kényelmesen érzed magad.
2020. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért mar rég nem ott tartunk, hogy csak igénytelen melegítők vannak.. És ott sem, hogy az orvoshoz ki kell öltözni. El se tudnám képzelni, hogy ekkora hassal farmert vegyek fel (34.het). Leggingset szoktam, de ha lenne olyan melegítőm, ami jó rám, felvenném. (Amúgy 3x annyiba került, mint egy farmer.)
2022. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!