Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csinàltam ovulàciós tesztet...

Ha csinàltam ovulàciós tesztet, tehàt a peteérés napjàt pontosan tudom, akkor az pontosabb, ha onnantól szàmoljuk a terhességi heteket, vagy ugyanúgy az utolsó menstruàciótól?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Te onnan számolod, ahonnan szeretnéd, mivel a nőgyógyász általánosságban a baba méretéből számol, a védőnő meg a többi doktor pedig a menstruációtól számol, legalábbis nekem így mondta a védőnő, még így is csinálják.

Mivel a peteérés nem a fogantatás napja feltétlenül.

2020. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mármint ha nagyjából rendszeres a ciklusod! Ha nem, akkor azt passzolom! :)
2020. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dokim 15-re írt menzesz szerint szonografus a 12 hetin 27-et mondott a méret alapján. Én tudtam mikor fogant és én is 27-et számoltam végül akkor is született.

Most a másodikat várom menzesz szerint juni 1, 18 hetes uh méretei alapján juni 4

Az én szamitasaim szerint 3 majd kiderul 😃

2020. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szia. Magzat méretei alapján számolnak. Én is tudom, pontosan mikor fogant, júli 22-t számoltam mensi alapján. A doki 12.hetin korrigált a méretei alapján,igy júli 28 lett a kiirt dátumunk 😊 Úgy vagyok vele, hogy 6 nap ide vagy oda már nem fog számítani, ha jönni akar, úgyis jön
2020. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi lemaradt hogy pont 28 napos a ciklusom :)
2020. jan. 28. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó menstruációtol számoljuk eleinte, aztán a doki korrigálja a magzat korát ha szükséges.. Nekem kb a ciklus 18.napjan volt az ovuláció így mikor a szonográfus kérdezte az utolsó menstruáció első napját, mindig hozzátettem mellé, hogy később volt picivel az ovulációm
2020. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez semmit nem jelent. Rendben, köszi :)
2020. jan. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!