Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a csuklás és a...

Mi a különbség a csuklás és a rúgás között?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves lányom, jelentős túlsúllyal kezdtem a terhességet és mellső fali lepényem volt. Nem tudtam megkülönböztetni a csuklást a rúgástól. Mindkettő ugyanolyan volt nekem.


Most megint terhes vagyok, - 30 kgval, és hátsó fali lepénnyel. Most vajon érezni fogom a csuklást is? Milyen lesz? Honnan tudom, hogy az a csuklás?


2020. jan. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

csuklás - Ütemes "rángás" , ami fél percig is tarthat.

rúgás - Különböző erősségű rúgás, ütés különböző helyen és időben.

2020. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csuklik, akkor pici pattogó mozgas, kívülről is latni. Ugyanott és ugyanolyan szünetekkek.
2020. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ütemes és nagyon gyors volt nekem, nem felnőtt csuklás üteme, gyorsabb, percekig tartott.
2020. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy az én lányom akkor soha nem csukott a pocakban? Esküszöm nem éreztem soha ilyet, csak néha egy-egy gyengébb rúgással bejelentkezett, hogy ott van még.
2020. jan. 28. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták. Ütemes, percekig tartó, apró rángás ugyanazon a ponton. Kívülről is simán látni nálam. :)


A rúgást is persze, mivel azonban nincs benne rendszer ezért sokszor lemarad róla aki megnézné.

2020. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!