Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú lesz? Ha a 12 hetes...

Fiú lesz? Ha a 12 hetes ultrahangon azt mondta a doki hogy "fiú gyanús"?

Figyelt kérdés
12 hetes ultrahangon az orvos azt mondta hogy "fiú gyanús". Van már 3 fiam ő a negyedik baba. A neten fellelhető összes praktikát bevetettük hogy legyen egy kislányunk (Czeizel módszer, kínai fogantatási naptár, jónás naptár, még a hold állását is figyelembe vettük, meg hogy melyik csillagjegyben áll a hold, kálciumot és magnéziumot szedtem hónapokig, tényleg mindent megtettünk, ovut teszttel figyeltem előtte 3 nappal voltunk együtt). Szerintetek van értelme reménykedni hogy mégis sikerült egy lány vagy törődjek bele hogy 4 fiam lesz (persze őt is ugyanúgy fogom szeretni mint a többit mielőtt még lehurrogna valaki, de az első óta lányt szerettem volna, és tuti hogy nem vállalunk többet, aki hasonló cipőben jár biztos megért). A 3 fiamat 100%ra mondták 12 hetesen és azok is maradtak végig.
2020. jan. 28. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még korai. De altalaba fiut hamar felismerik a herekrol. Szoval szerintem fiu.
2020. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második babát fiúnak látták 12. héten. 20.-on lányt mondtak, és úgy is született.
2020. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy ha 12 hetesen nem tudják, "talán lány" vagy "bármi lehet" a válasz, akkor mindkét nemű ugyanolyan eséllyel lehetséges. Ha azt mondják, hogy "inkább fiú, de nem biztos", akkor inkább fiú lesz.

A második babánkat várom, nekem 13 hetesen utóbbit mondták, de a vizsgáló orvos úgy mondta, hogy szerinte fiú, de lehet köldökzsinór is. 18 hetesen biztosra fiút mondtak, most 25 hetes, már a kis ultrahang gépen is egyértelműen fiú.

Ez alapján azt mondanám, hogy inkább engedd el a kislányt, nehogy nagyot csalódj és gondolkozzatok fiú neveken is.

2020. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van, akarunk meg egy gyereket. Mar latom, en is erre a sorsra jutok🤣
2020. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a szülés pillanatáig fiút mondtak, de lányként született. Valószínűleg végig ott volt a köldökzsinór.


Most 12 hetes vagyok, jövőhéten megyek uhra, remélem, hogy őt is fiúnak mondják, és az is marad, mert az elsőnél nagyon beleéltük magunkat fiúba.


Én megértelek, ha gondolod írj üzit és tartsuk a kapcsolatot szülésig.

2020. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Czeizel módszer, kínai fogantatási naptár, jónás naptár, még a hold állása, de még a bevitt kálcium és magnézium se számít, fölöslegesen túlkomplikáltátok.

Az apán múlik,hogy fiú vagy lány lesz-e a baba, x és y kromoszóma, tudod. 😊

2020. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes uh-n fiút mondtak és az is lett
2020. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. heti ultrahangon fiút mondtak.... Lányom lett. A 12 heti ultrahang még nagyon korai szerintem...
2020. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen talán fiú, fiú is lett.
2020. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán fiút mondtak... Gyönyörű kislány lett... 😀😀😀
2020. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!