Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú lesz? Ha a 12 hetes...

Fiú lesz? Ha a 12 hetes ultrahangon azt mondta a doki hogy "fiú gyanús"?

Figyelt kérdés
12 hetes ultrahangon az orvos azt mondta hogy "fiú gyanús". Van már 3 fiam ő a negyedik baba. A neten fellelhető összes praktikát bevetettük hogy legyen egy kislányunk (Czeizel módszer, kínai fogantatási naptár, jónás naptár, még a hold állását is figyelembe vettük, meg hogy melyik csillagjegyben áll a hold, kálciumot és magnéziumot szedtem hónapokig, tényleg mindent megtettünk, ovut teszttel figyeltem előtte 3 nappal voltunk együtt). Szerintetek van értelme reménykedni hogy mégis sikerült egy lány vagy törődjek bele hogy 4 fiam lesz (persze őt is ugyanúgy fogom szeretni mint a többit mielőtt még lehurrogna valaki, de az első óta lányt szerettem volna, és tuti hogy nem vállalunk többet, aki hasonló cipőben jár biztos megért). A 3 fiamat 100%ra mondták 12 hetesen és azok is maradtak végig.
2020. jan. 28. 20:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint még van egy kis remény, főleg mert most nem ugyanaz az orvos nézte és nem a kórház legjobb gépén mint a többi fiamat, hátha legközelebb mást mondanak, de inkább nem élem bele magam, nehogy csalódás érjen, elkezdek fiú nevet keresgélni. Aztán ha mègis lány akkor kellemes meglepetés lesz 🙂 csak már annyira vártam hogy én is vehessek végre rózsaszín ruhákat, lányos kiegészítőket, és ne csak kisautókat kelljen nézegetnem a boltokban (lehetőleg 3 egyformát keresve), de valószínűleg ez az én életemből kimarad 😔 de majd márciusban kiderül mit mondanak megint
2020. jan. 29. 10:13
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges reményeket nem szeretnék kelteni, de nekem mindkét lányomra 15 hetesen azt mondták, hogy fiúk, aztán 18 hetesen meg már lányok lettek mégis... Szóval esély még van. Kívánom, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!
2020. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12 hetes ultrahangon fiú volt a tipp. Pár napra rá nodokim is azt mondta, meg én is láttam ezért mondta hogy hopp van ott valami.

18 hetes uh-on már nem volt futyi 🤣 lány lett

2020. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk a 18 hetes genetikai ultrahangon is, azt mondták egyértelműen fiú. Úgyhogy 4 fiú...
2020. márc. 9. 22:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Nem kis teljesítmény 4 ferfi embert felnevelni erre a vilagra. 😉
2020. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!