Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a fogyás...

Mennyire normális a fogyás terhesség alatt végig?

Figyelt kérdés

Olyan 94kilorol indultam lementem 88ra majd sikerult felszednem felkilot de most az utolso meresen megint fogytam most vagyok 87 kilo

Egyebkent 25hetes vagyok sosem hanytam

Valamint a hasam is kisebb lett most harom het alatt 6centivel kb ..de a nogyogyaszom nem mondta hogy nem ugy fejlodne a baba ahogy kell..volt valaki hasonlo helyzetben? Nem a terhesseg eleji fogyas erdekel az eleg surun elofordul hanem aki majdnem vegig fogyott

Ez jelentheti majd hogy kisebb sullyal szuletik a baba? Egyebkent sokat mozog es a rosszulleteim meg mindig tartanak ..folyamatos hanyinger..szedules..derekfajas..gyomorsav



2020. jan. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire nem normális.
2020. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
75 kg-al kezdtem a terhességet, 73 kg voltam közvetlenül szülés után. Tehát magamról fogytam. 3960 grammal és 54 cm-el született meg a kisfiam. Mivel eleve túlsúlyod van, így ettől a babád tud fejlődni. Ha orvos szerint minden rendben van, akkor bár ez így furának tűnik, de bajnak nem baj. Akkor lenne ez baj, ha kórosan hánynál, vagy ha ugyanez a fogyás lenne 50 kg-os testsúly mellett.
2020. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom, ekkora sulyfelesleggel, a babanak baja nem lesz tole.

Orulj neki...

2020. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82 kilóval kezdtem 83,5 kiló vagyok most 25 hetesen stintén. Doki azt mondja minden rendben a babszival.
2020. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!