Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4 hetes terhes vagyok. Az...

Kb.4 hetes terhes vagyok. Az utolsó lépcsőfokról ( elég magas lépcsőfok) lelépve megcsúsztam és a fenekemre estem. A hadamat nem ütöttem meg, de kicsit izgulok, mi van, ha meghúzódott, vagy levált odabent valami, és bajt okoztam?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Egy valami nagyon fontos!!! Semmiképp se hívd fel az orvosod vagy menj be hozzá egy ellenőrzésre! Még a végén megtudnád, hogy van e okod aggódni, netalántán még agyereked életét sem veszélyeztetnéd!


Üldögèlj otthon, vàrd szorgalmasan a válaszokat, azok nagyon sokat tudnak beked segíteni!



SOSEM fogom megérteni, hogy lehetnek ennyire életképtelenek, felelőtlenek és buták a mai “gyereket vállaló felnőttek”

2020. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Az orvosom 60 km-rel messzebb van, mint én, ráadásul, ha most mennék, még a terhességet sem igen látná,max.a petezsákot. Szóval képzeld, nem vagyok felelőtlen, csak még nem voltam ilyen helyzetben, sohasem estem el terhesen. És,mint ahogyan írtam is,a hasamat nem ütöttem meg...
2020. jan. 29. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

De ha bemegy az ügyeletre, mit csinálnak egy 4 hetes terhessel...? Nem lehet minden enyhébb lépcsőn elcsúszással egyből ügyeletre rohangálni meg az orvost hívogatni, mert aztán ha tényleg komoly a baj, nem fog komolyan venni.

Kérdező, szerintem pihenj. Hogyha elég erős és minden rendben, akkor reméáljük, nem lesz baj, de ezt innen nem lehet megmondani.

2020. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Es ha tenyleg baj van? Tok jo, hogy nem lehet az orvost hivogatno, mert allitolag nincs baj, de azert a gyakorira ki kell irni, mert mi van ha megis :D


Hat nemtudom, nekem gyerekes, hogy ilyen esetben nem lehet felemelni a telefont es legalabb jelezni, hogy mintortent egy rohadt szakembernek.

2020. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Kb 4 hetes vagy, magyaran épp higy kimaradt a menstruációd. Ilyenkor a mindent vagy semmit elv érvényesül. Ha nem marad mega terhesség, az egészen biztosan nem amiatt lesz, hogy elestél.
2020. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Hiába oltjátok a kérdezőt, egy 4 hetes terhességnél (épphogy néhány napja maradhatott el a menstruáció) még ha a világ legjobb orvosához rohanna is el, akkor se tud senki semmit csinálni. Nagyon minimális az esély rá, hogy baja legyen a babának, kb nulla. Ha lesz is valami, nem emiatt.

Mégis mi a fenét tudna az orvos tenni???

2020. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha ez megnyugtat én 36 hetesen estem hasra a kutyánk miatt. Semmi baj nem lett az ijedtségen kívül 🙂

Azért az első hozzászóló is mondott igazságot 😊

2020. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm kedves válaszolók a megnyugtató válaszokat! Bízom benne h.nem lesz baj, igazából nem ütöttem meg nagyon magam, csak a fenekemet picit, az jobban aggaszt h.picit lehet h.meghúzódhatott a hasam. De majdcsak nem lesz semmi.😃
2020. jan. 29. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
A méhfalba van beágyazódva. A végbeled se esett ki vagy mandulád...
2020. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
4 hetesen még nem is baba. Burjánzó sejtek. Biztos el nem mennék dokihoz. Mit csinálna? Semmit
2020. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!