Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödött, de nem is...

Nem erősödött, de nem is halványodott a tesztem a 1,5 nappal korábbihoz. Kémiai lesz?

Figyelt kérdés

Két ugyanolyan pozitív tesztet produkáltam 1,5 nap különbséggel. A korábbit reggeli első vizeletből csináltam, a másodikat második vizeletből, de csak keveset ittam előtte.

Teljesen egyformák lettek a tesztek, pedig még bőven erősödhetne. Félek, hogy újra kémiai lesz. Eddig 4x volt már.


2020. jan. 31. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne tesztelgess mert csak felhúzod magad. Amíg nem jön meg a vérzés az a baba ott van.
2020. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Én a helyedben vennék egy másik fajtát is és megcsinálnám azt is.

Én mikor pozitivat teszteltem, akkor egyik nap nem látszodott semmi, aztan egy masik teszttel jól látható volt. Majd vettem egy 10-es erősségüt, az meg halványabb lett. Na mondom ilyenkor mi van. De nem hittem neki. Aztán teszteltem újból már nem tudom mennyivel utána de erősebb volt. Azóta itt mocorog a hasamban.

Nagyon sajnálom, hogy annyi alkalommal volt kémiai terhességed, de ne add fel, ez nem biztos , hogy megint az lesz.

Orvosok mit mondanak erre amúgy?

2020. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Fel tudod tenni a tesztet? Csakhogy mennyire erős? Nekem is sokszor volt kémiai, van tapasztalatom az ilyen tesztekkel. Ami napokig nem erősödött nekem, az kémiai volt, de én mindig ugyanakkor teszteltem, reggelente. Most hála az égnek már 12. hétben vagyok, na most meg már a 7. héten teszteltem csak össze-vissza mensi miatt, mindig Xepillel, ami, ha délután csináltam, erősebb lett, mint mikor reggel lőttem el. Sőt, egyik reggeli halványabb volt, mint azt megelőzően 2 nappal. Tudnak a tesztek is érdekes dolgokat produkálni, főleg az Xepil, úgy látom.
2020. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyen most, száradás után:


[link]


Ilyen volt frissen:


[link]


Azért hasonlítottam össze inkább száradás után, mert az előző napi is határozottabb volt frissen, és a száradással együtt halványult.


Egyébként a 4 kémiai úgy volt, hogy 2 a sikeres terhességem előtt, 2 utána. Így nem igazán foglalkoznak vele.

A hasamban most is megvan az a 'nehéz érzés', időnként úgy érzem, mintha meg akarna jönni. Ismerős érzések ezek, mint amikor terhes voltam. Most is úgy érzem a hasam. Tegnap volt egy kis halvány barna folyás. Meg is ijedtem, mert a kémiai terhességeimnél jött egy pecsételés, görcs, és onnantól halványodtak a tesztjeim. De most csak egy ici-pici volt, és az is egyetlen alkalommal. Azóta semmi.

2020. jan. 31. 13:37
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne hergeld ebbe bele magad. Hagyd abba a tesztelést, és menje dokihoz 6-7 hetesen. Ebbe bele fogsz bolondulni.
2020. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia. Szerintem bíztatóak ezek a csíkok! Nem lehet, hogy korán teszteltél?
2020. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikorra nemvárod?
2020. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a tesztek erősödtek. Ugyan ezzel teszteltem én is, nekem még ennyire sem látszott az erősödés.

Mivel volt már egy vetélésem, így menstruáció napján mentem orvoshoz. Progeszteront írt fel, másnapra másik teszt annyira erős lett, amennyire csak lehet!

Szurkolok! Mikor kellene/nem kellene megjönnie?

2020. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hétfőn lenne a nem várt, de biztosan nem is fog megjönni, mert én már most progeszteront használok. 10-12. DPO-n készültek a tesztek.

Remélem, minden rendben lesz!

2020. jan. 31. 22:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor kedd reggel tesztelj legközelebb. 🤗
2020. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!