Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hasonlóan a terhess...

Kinek volt hasonlóan a terhessége?

Figyelt kérdés
6. hét óta egész napos hányingerem, szagundorom volt, aztán 9. héttől már kihánytam mindent. Ahogy a 10. hétbe léptem elmúltak tüneteim, csak a mellem fáj egy kicsit, illetve ha végzem a házimunkát az egész hátam, derekam leszakad. A másik az, hogy 3-4 napja megvagyok fázva, elég csúnyán köhögök ettől fáj a méhem (szúr,feszül) attól félek, hogy valami baj van...
2020. febr. 1. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A hanyiñgered és a szagundor normális és az is ha már elmúlt..De még vissza jöhet..a mellfájdalom is normális..pihenj inkább többet és ne dolgozz túl sokat mert meg fiatal a terhességed sőt megis vagy fázva inakbb ne csinálj semmit..az hogy szúr feszül a méhed az is egy bizonyos pontig normális ugyanis nő a méhed és a gyerkőc is 😊 amíg nincs vérzés addig nem gáz ez..Én eleinte minden nap görcsölt a hasam..De mára 25 hétbe vagyok már nincs ilyen problémám..
2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!