Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 +6 napos vagyok keveset...

38 +6 napos vagyok keveset mozog a baba ez nem gond?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi az a kevés :) vannak babák akik ilyenkor már kevesebbet mozognak, épp alszik pl vagy időjárás is befolyásolhatja. Vagy már nincs annyi helye mocorogni.


Mi úgy beszéltük meg anno az orvosommal, hogy az itthoni szivhang figyelővel mérjem a pulzusát, pontosabban számoljam fél perc alatt hányat vér a szíve. Ha kevesebbet mint 70 akkor menjek azonnal.

Azt is javasolta, ilyenkor sétáljak egy nagyot, kicsit lépcsőn is, hátha arra megmozdul. Egyek valami finomat, stb.


Mindenesetre nekem azt mondta az orvosom, ha keveset mozog és aggódom miatta, inkább menjek be és ránéz, mintsem baj legyen. Szerintem téged se küldenek haza vérző szemmel ha bemész és azt mondod, aggódsz mert alig mozog a baba.


Na mindegy, nekem egyszer volt ilyen hogy alig mozgott egész nap, itthon matekoztam a pulzusával stb, de én aznap meg is szültem :)

2020. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még csak 33+4 hétnél járok, de tegnap óta nekem is kevesebbet mozog a babám, napi 10 mozgás megvan, de ettől többet szokott és erőteljesebbeb mozogni.Biztos az időjárás is közrejátszik.Egyél egy kis édességet, hallgass pörgős zenét, mozofj egy kicsit., ha akkor sincs semmi, akkor egy utat megér a kórházba,nehogy gond legyen.
2020. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!