Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos émelygést hogy...

Egész napos émelygést hogy lehet túlélni? Próbálok sokszor keveset enni, semmi fűszeres nehéz, de tegnapra annyira eldurvult már hogy pár db háztartási kekszen kívül semmit nem tudtam bediktálni.

Figyelt kérdés

Ha iszok egy pohár vizet már émelygek, ha picit mozgok erősödik. Nagyjából életképtelennek érzem magam tőle, és tudom egyébként lekopoghatom hogy még nem hányok, de ez is nagyon durva.


Nem első terhességem de előzőleg nem volt semmi ilyesmi.


2018. febr. 8. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezen megyek át. Pár korty hideg kóla segített. Hány hetes vagy?

Én lassan 7.

2018. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a mentes víz segített csak. Se a reni se a szódabikarbonát, se a salvus víz... én is sokat szenvedtem miatta majd megfulladtam, de már csillapodott hál istennek. Kitartás!
2018. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Jaa bocsi, nem a gyomorsavat kérdezted :-D de a sima víz segített az émelygésbe is.
2018. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

5. Hetes vagyok uh alapjan, mensibol nem tudunk szamolni.


Probaltam colat is de attol meg savam lett :(

2018. febr. 8. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:
étcsoki . Nálam bevált . mindig bedobtam egy kockányit ha kezdtem rosszul lenni és sokat segitett :)
2018. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hàt a válaszom nem sokat segít de nekem is ilyen volt a harmadik terhességem.Az időn kívül nem segített semmi.
2018. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hánytam is. Olykor meghanytattam magam mert nem volt savas mivel rengeteg vizet próbáltam inni. De ez kb 5alkalom volt. Máskor sima vajaskenyer vagy kejsz segitett meg hogy reggel amig nem faltam pár falat kenyeret addig nem keltem ki az ágyból
2018. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon együtt érzek veled :( . Az én terhességem is szörnyű volt, mondjuk én hánytam is, ahogy te is írod, ha mozogtam még rosszabb volt. Azt hittem szó szerint belehalok. Talán a 20. hét környékén volt jobb kicsit, az utolsó reggeli hányás pedig kb 30 hetes terhesen volt. Nekem is csak az idő segített, ami akkor nagyon lassan telt. Kitartást kívánok.
2018. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!