Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Repülő napos programokat csak...

Repülő napos programokat csak én találok keveset a neten?

Figyelt kérdés
Mindenhol nézem keresem de 3-4 nagyobb esemény kivételével alig látok ilyen programokat az évben. Kislányom odáig van a repülőkért meg vissza és szeretném elvinni. Nem valami fullextrás esemény kell nekünk csak egy egyszerű bemutató vagy hasonló.
2018. márc. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha budapestiek vagytok [link]
2018. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Követem. Mi is mennénk. Sajnos elég ritkán rdndeznek, mert nagyon költséges.

Kecskeméten mikor lesz legközelebb?

2018. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Sajnos csak ezt találtam, de ezek a nagyobbak.

Szerintem érdemes szétnézi a helyi közeli repterek oldalán, mert szoktak azért kisebb bemutatókat is tartani.

2018. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dunakeszi repülőtéren minden évben rendeznek repülőnapokat és nagyon jó szokott lenni. Jó a szervezés is, nem gagyik a standok sem, nincs lehúzás, a bemutató is nagyon klassz. Idén június 9-10
2018. márc. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legendák a levegőben. Ez egy vándor show, idén 4 városban rendezik meg. Hátva valamelyik a közeletekben lesz.
2018. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!