Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt olyan, hogy a...

Másnak is volt olyan, hogy a predictor early nem erősódött két nap alatt, más fajta teszt viszont igen?

Figyelt kérdés

Nem gondolok semmi rosszra nyilvan szamomra egyertelmu, hogy a hcg szintje növekszik de ez a teszt ennyire szar lenne? :O ha csak ezt probaltam volna most be lennek tojva rendesen

(Jóstesztet is hasznaltam mert van meg itthon egy raklap ovu teszt es az is erosodott ket nap alatt sot mar ott a tesztvonal erosebb mint a kontroll) [link]



2020. febr. 5. 07:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt, hogy reggeli elso pisi és ma 1 napja késik (a 12-14 az ovu óta eltelt napok száma) a másik teszt egy no name 25 mIU
2020. febr. 5. 07:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem előfordult ugyanez, nem pont ennél a tesztnél. Viszont sokaknak csak a vérzés kimaradásakor lesz pozitív a teszt, felesleges aggódni. Várj egy kicsit aztán erősödni fog. :) Rendesen egy színű két csík is majd egy hét múlva lesz. Viszonyításnak írom, hogy még bőven belefér, hogy halványkább a teszt. Gondolj arra, hogy minden a legnagyobb rendben van.
2020. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt az oldalon tobbeknel lattam hogy a delutani pisibol erosebb lett a teszt gondoltam kiprobalom (nem a sajat bizonytalansagom miatt hanem mert /imadok tesztelni plane ha pozitiv/ sokan ketelkednek benne hogy neha a tesztek markan belul sem egyforman erzekelik a hcg-t. Delutani pisibol ugy hogy ittamis meg wc-n is voltam ilyen lett a predictor [link]

Joforman egyforma a ket vonal es egy napja kesik :)))))

2020. febr. 5. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😊 Vigyázz magadra 🙏😊
2020. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kicsit megijedtem. Mert nekem a 11. dpo-n lett halvány pozitív, de másnap nem erősödött. A facelle kazettás viszont igen. Az napról napra mutatja a hcg emelkedését.

Nekem a predictor nem a szívem csücske. De reggel voltam vervetelen úgyhogy kiderül megfelelő-e a hcg szintem. Nekem ma van a 14.dpo. És a facelle már nagyon sokat sötétedett a mai napra.


[link]


Gratulálok amugy a pozitív tesztjez😊😊🤰🏼

2020. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Facelle kb nekem is ilyen viszont erdekes modon a 25os teszteken jobban latom az erosodest mint a 10es teszteken
2020. febr. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!