Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges csak a nemvart...

Lehetseges csak a nemvart utan tunet?

Figyelt kérdés
Amikor teherbe estem a babammal,nemvart elott 3 nappal gorcsoltem. Ami nalam nem megszokott. Kovetkezo nap pozi tesztem volt mar. (Sajnos ot elvesztettuk.)Ha most is sikerult a babo,mindenkepp "kell" lennie tunetemnek? Varom a tapasztalatokat,aki nem erzett semmit nemvart elott es baba volt. Koszonom🙂ha irtok.

#baba #Pozotiv teszt
2020. febr. 5. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 terhességemből mindhárom mindhárom más volt.

1. Pont olyan volt mint mikor megjön. Reggelre szokott megjönni, de semmit. Délután csináltam egy tesztet és pozitív lett.

Ő lett a kislányom

2. Szurkált a hasam, de nem görcsöltem mint szoktam. Igazából az volt a fura hogy nem volt semmi mensi tünetem.

Őt elvesztettem

3.semmi tünet. Mivel a vetélés után még (8 hónappal sem) állt be. Így csak kb tudtam h mikor kéne megjönni. 4 napot vártam. 4. Éjjel alig tudtam aludni úgy fájt a mellem. Így hát teszteltem.

Vegyes ikerpárral vagyok 27 hetes terhes


Szóvalminden terhesség más. Lehet h más más tünetekkel.

2020. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom hogy irtal! Csak mar annyi olyat olvasok itt,hogy egyuttlet utan 5 nappal erzeznek dolgokat...meg annyi tunetrol olvasok hogy lassan mar mindenki erzi a babat nemvart elott joval. 🙂
2020. febr. 5. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 terhességem volt/van. Egyiknél sem volt tünetem csak a 6. héttől.
2020. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Áhh! Nekem is volt olyan h "beképzeltem" h na mos érzem h fáj a cicim, meg szurkál meg ilyenek. Közben meg sehol semmi.

A kimaradt vérzés a tuti jel! A többi neg bárminek betudható

Kitartás és drukkolok

2020. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok,par nap es kiderul🤞❤
2020. febr. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!