Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit érzett a nemvárt...

Ki mit érzett a nemvárt napján (PONt) és baba lett belőle? Értendő a folyás is és minden ami lehetséges tünet .

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt napja, mensimnek még semmi jele. Enyhén megjön értésem van. Jókor is voltunk együtt a párommal. Tesztet nem csinálok még egyenlőre, nem pazarlom feleslegesen ha - , úgy mint ahogy sokan teszik minden nap ellőnek egyet, mintha változtatna a végfifejletten....
2016. júl. 6. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit az égvilágon. Pozitívat teszteltem. Nem terhesen száraz szoktam lenni mielőtt megjön, terhesen fehér, krémes folyás volt már a nemvárt előtt.
2016. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én annyit tudok mondani ezzel kapcsolatban, hogy kb. pár nappal előtte mielőtt meg kellett hogy jöjjön akkor együttlét után kicsit "pecsétes" lett a férjem nemi szerve tőlem, mondta is hogy mi az, megjött a mensim? Én meg mondtam, hogy nem, meg még van pár napom hátra, és nem is éreztem még akkor azt se hogy meg akarna jönni, tehát nem értettem én se, de csak ott lett neki pecsétes és csak együttlét után és ennyi volt. Utána kb. a nemvárt napja utáni napokban óriási étvágyam lett, mindent felfaltam meg minden éjszaka kijártam pisilni. 10 nappal elmaradás után reggeli első vizeletből erőteljes pozitívat teszteltem, 1 másodperc alatt kijött a második csík is, csak lestem. És utána jöttem rá hogy miért voltam olyan éhes mindig meg miért jártam éjszaka pisilni mindig. :)


13+3 hkm

2016. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. terhességnél: a nem várt napon picit görcsölt a hasam, de másnaptól már semmit nem éreztem, 3 nappal később teszteltem pozitívat.

2. terhesség: Már napokkal hamarabb elkezdett görcsölni a hasam, nem is értettem, akkor, miért nem jön meg...Kb. a ciklus 33. napján mégis vettem egy tesztet és teljesen meglepődtem, hogy 2 csíkos lett. Mindig a munkaidő lejárta előtt (3-4 óra között) kapott el az éhségroham, de ez se tűnt fel, csak utólag.

2016. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálam is vannak éhség rohamok, enyhén görcsölget a hasam, mintha meg akarna jönni. a melleim ma kezdtek el fájni picikét, eddig az utobbi időben előtte 1 héttel már fájni szoktak. Folyásom nem igazán van, inkább száraznak mondanám. Fáradtabb is vagyok az utobbi időben, émelygéseim, hányingereim vannak, de nem hánytam .- még. Végül is mensi előtt 1 héttel már émelygéseim szoktak lenni. Ez inkább pms tünet és mensi lesz, szerintem. :(
2016. júl. 6. 15:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és sokat járok pisilni. Legalábbis jovval többet mint szoktam, pedig nem iszok sokat.
2016. júl. 6. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mentem tampont feltenni amikor nagyon elkezdett görcsölni a hasam. Számomra a görcsölés miatt nem volt kérdés, hogy megjön-e. Más nekem amúgy se jelzi a menzeszt. Pár óra múlva már nagyon gyanús volt, hogy még mindig semmi ilyen görcsök ellenére pedig pont a nemvárt napja volt így vettem reggelre egy tesztet. Pozitív lett.
2016. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nem várt napján délelőtt begörcsölt a hasam, egy rövidebb de erősebb görcs volt, mentem is a mosdóba berakni a betétet, de nem volt semmi aznap. Másnap ugyanígy délelőtt volt egy erősebb görcs, gondoltam, aznap már tuti megjön. Következő nap semmi nem volt, utána való reggel már megcsináltam egy tesztet, ami pozitív lett.
2016. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!