Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy alakul a terhessége...

Kinek hogy alakul a terhessége? Első tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Én még várom ,hogy tesztelhessek. De annyit tudok ,hogy melleim úgy megnőttek,hogy alig birom el őket 😁😂 A párom aztmondta feszesek "peckesek" lettek.

Talán ez már egy jel?



2020. febr. 6. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, az én melleimmel kb semmi nem történt. azóta is csak annyi, hogy elkezdtek fájni, de az már a pozitív teszt után napokkal volt. A 13. dpo-n furán feszült a hasam meg barnáztam és utána is napokig, de aztán elmúlt és most a mellfájáson kívül semmi sincs. A teszt erősödik. A mellem kívülről pont ugyanúgy néz ki, mint előtte. Még nagyon korán van mindenhez. 5+6 hkm
2020. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mellfeszülés volt az első jel pozitív teszt előtt 4 nappal. Menstruáció előtt sosem tapasztaltam ilyet úgyhogy itt gyanús volt.
2020. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor terhes lettem tisztán emlékszem hogy előtte 1-2 hónappal menstruáció előtt kezdődött a mellfájás. Addig évekig semmi és ugye a teszt után sem csökkent a fájdalom csak valahogy a 9-10.héten, most a harmadik trimeszterben tért igazán vissza.
2020. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden menstruáció előtt fájtak a melleim. Mikor terhes lettem, akkor se történt másképp. Aztán menstruáció napján olyan menstruációs görcsöm volt, mint mikor a menstruálás első napjánál tartok. Vissza gondolva, ami még sosem volt és még nem tudtam, hogy terhes vagyok, akkor gyomorégésem/gyomorsavam volt 4 napig, aztán fogorvoshoz kellett mennem, mert begyulladt a fogam és kikellett húzni, de annyira nem állt el a vérzés, hogy sürgősen össze kellett varrni több öltéssel. Az elmaradt menstruációmtól kezdve, alhasi szurkálás, enyhe görcseim voltak (néha még most is szurkál). A menstruáció késése után 6 nappal csináltam egy tesztet, amin egyértelműen lehetett látni, hogy pozitív. A melleim azóta is érzékenyek, de egy kicsit enyhültek már.
2020. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!