Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy ha a betegségem...

Félek, hogy ha a betegségem miatt nem tud eleget hízni a babám, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A végén tartok, de influenzás lettem és nagyon keveset tudok enni. Pótolok rá vitaminnal magzat védővel amit eddig is szedtem. Nem lesz így túl sovány ha most születne? 37 hetes vagyok nyitott méhszájjal és jósló görcsökkel.
2020. febr. 8. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen mennyire túl tudtok pörögni mindent. Ennyire ne aggódj mindenen mert megbolondulsz mire 2 hós lesz...
2020. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a végén már nem sokat hízik a baba. Egyébként ha be is indulna a szülés, már nem lenne koraszülött.

Nyugodj meg, elveszi ő azt amennyi kell neki.

2020. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar születni, meg fog. Most már nem koraszülött, nincs miért aggódni. A hízást illetően meg ne aggódj. Egyrészt a baba elveszi, ami neki kell. Másrészt majd meghízik idekint.
2020. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, hihetetlen mennyire fontos vadidegenekkel közeledni és kiosztani. Életemben nem voltam ilyen rosszul, 3 nap alatt 2 zsemlét bírtam magamba erőltetni. Bocsánat hogy felmerült bennem, milyen tápanyagból építkezhet a szegény baba. Jézusom...

2.és 3.köszi a választ!

2020. febr. 8. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A legtöbb gyerek akkor is egészségesen születik, ha anyuka száraz kenyeret rágicsál 9 hónapig. Ennyire ne pörögj.
2020. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A háború alatt is születtek makkegészséges gyerekek, anyukám rá a példa. Nagymamámtól sokszor hallottam, hogy a szénakazal alatt kuporgattak pár szem krumplit, azt ették hetekig. Az emberi test tökéletesen fel van készülve arra, hogy akkor is egészséges legyen a gyerek, ha az anyuka csak minimális táplálékhoz jut. Az első a fajfenntartás az evolúció szempontjából.
2020. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!