Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben lehetek...

Ebben az esetben lehetek terhes vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Leszögezem, hogy nem egy felelötlen tini vagyok hanem egy 2 gyerekes anyuka aki mindig odafigyel a fogamzásgálásra. Rendesen szedem a fogamzásgátlót mindennap ugyan abban az időben eddig nincs is baj, ám de nemrégiben elkezdtem szedni egy étrendkiegészítő kapszulát ami bekavart és elkezdett pecsételő verzésem lenni kb félidőben, abba is hagytam ezt az étrendkiegészítőt és pár napra rá már pecsételő vérzésem se volt. Most van a 7 napos szünet és megjött a megvonásos vérzésem/menzeszem de sokkal kevesebb mint ami szokott lenni. Az a kérdésem, hogy így kizárható a terhesség vagy előfordulhat? Nyilván ma elmegyek venni egy tesztet és holnap reggel megcsinálom.
2020. febr. 8. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Bár nem tudom, milyen étrendkiegészítő volt az.
2020. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen szedtem már fogamzásgátlót, de rémlik valami olyasmi, hogy áttöréses (?) vérzés. Nem lehet, hogy inkább az volt?
2020. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem volt ilyen pedig már kb 10 éve szedem terhességek elött-után. Ettől az étrendkiegeszítőtöl volt az biztos és azért félek mert lehet, hogy gyengítette a fogamzásgatló hatását és azért volt napokig pecsételő vérzésem,barnázás. Most meg a 7 napos szünetbe megjött a menzeszem de a szokásoshoz képes sokkal de kevesebb. Természetesen nem lenne probléma ha most ez miatt terhes lennék ezért nem félek, csak nem tudom mennyi az esély rá. Ma délelött elmentem boltba és vettem tesztet, holnap reggel megcsinálom és akkor biztosra tudom majd, hogy mi a helyzet. :)
2020. febr. 8. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csináltam most egy tesztet és negatív lett. :)
2020. febr. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!