Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi vér folyik el, mikor...

Mennyi vér folyik el, mikor leválik a lepény?

Figyelt kérdés
Egy icipici vér is jelezheti, hogy méhlepényleválás van? Ha a nyákdugóm elvesztése közben (több napja tart) van egy kis halvány piros is, tehát icipicit vérzik, akkor az jelenthet méhlepény leválását? Mert a nyákdugóm elvesztésének kezdetétől fogva (4 napja) előfordul néha, hogy egy kicsit halvány piros is van benne.
2010. júl. 23. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem még ma menj el orvoshoz,nehogy tényleg baj legyen a lepénnyel.Ha teljesen leválik,az biztos nagyon vérzik,de ha el kezdett leválni,az se jó,de lehet,hogy 1-2 és szülni fogsz.Hányadik hétben jársz?
2010. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
37+3 vagyok. Napok óta ágyban fekszem, alig mozgok óvatosságból.
2010. júl. 23. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Nem vizsgált a doki a napokban? Mert lehet a méhszájvizsgálattól is, nekem is vérzik utána kicsit mindig.

De szerintem a nyákdugó is okozhat enyhe rózsaszínes folyást...

mikor mész NST-re mindenképp azért nézesd meg egy dokival, hogy mi van....


Jó egészséget!

37 heteske

2010. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válazokat, azóta megszültem, semmi baj nem volt:D

Gyönyörű szép kislányom lett:D

2010. júl. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!