Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős farokcsonti fájdalom?

Erős farokcsonti fájdalom?

Figyelt kérdés

23. Hetes terhes vagyok. Amit tudni kell, hogy gyerekkorom óta szenvedek gerincferdüléssel.

Lehetséges, hogy így közel 6 hónaposan már nem nagyon bírja a gerincem a súlyt? Nagyon vékony alkat is vagyok.

Holnap megyek védőnőhöz, utána pénteken ultrahangra.

Nagyon aggódom, mert régen már mondta a gyógytornászom, hogy ha nem erősödik a gerincem akkor ki kell majd feküdnöm a terhességet.

😔😔



2020. febr. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet sajnos. Nekem is a vége fele már mindenhol nyomott. Nem tudtam rendesen menni meg ilyenek. Szulhetsz egyáltalán természetes úton így?
2020. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt, az okát nem tudom, nyilván nagy megterhelés a terhesség a gerincnek is.
2020. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is gerincferdülésem van. 6 hó körül kezdett fájdogálni a derekam, azóta egyre rosszabb. Most a 8. hónapban már szinte egész nap fekszem, se ülni se állni nem tudok sokáig, pedig én erősítettem a hátizmaimat évekig. Az első terhességem sokkal rosszabb volt ilyen téren, ott szinte folymatosan fájt. Úgy látszik ennyit ért az edzés. Egészséges gerincet is megviselni ám ez a plusszsúly és a rendellenes tartás. Ha komoly gondot okozna biztos mondaná az orvos.
2020. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!