Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi fájdalom normális és...

Mennyi fájdalom normális és természetes terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Néha ha nyújtózkodok, van egy óvatlan mozdulatom, akkor egy-egy pillanatra beszúr az alsó hasfalam. Ha többet mozgok, aktívabb vagyok, vagy pl múlt pénteken, amikor front volt, akkor kb öv-vonalban végigg a köldököm alatti sáv fájdogált. Vettünk egy szívhangmonitort, az előbb pont ott dobogott a kicsi szíve, ahol reggel éreztem egy erősebb szúrást nyújtózkodás után. Ez bajt jelenthet? Vagy ilyesmi normális, mindenkinek van, és csak túlaggódom a kérdést?


Most vagyok 16 hetes, még csak február végén megyek a következő ultrahangra és az utána következő héten az orvosomhoz, szóval sokára tudom ezt megkérdezni tőle.


2020. febr. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen mozgásra (tipikus az ülésből felállás, nyújtózkodás, másik oldaladra fordulás, köhögés) belenyilalló, majd izomláz-szerű fájdalmakat általában csak a méhszalagok nyúlása okozza, vagy ahogy a belső szerveid átrendeződnek, lévén egyre kevesebb helyük, de a babához nincs köze. Szedj magnéziumot.
2020. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megnyugtató olvasni :)
2020. febr. 8. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezek teljesen normális fájdalmak. Ha kicsit soknak, nehéznek érzed is. Olyankor kell egy 20 perc fél óra pihenő meg egy kis magnézium, ha egyébként nem szedsz ès jobb lesz. Tüsszentéskor, köhögéskor is érdemes vigyázni a szalagokra.
2020. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat terhesen egy idő után hozza kell szokni, hogy óvatosabb legyen az ember 🙂 egy ideig lehet virgonckodni, de utána a test jelez, hogy hol a határ. En egy jót nyújtózkodni hosszú hónapokig nem tudtam. Most majd bepotolom.
2020. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!