Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena teszten a baba neme...

Prena teszten a baba neme 100%? Lehet bízni benne?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy milyen eljárás alapján mondják meg,csak kicsit elbizonytalanodtam,mert hallottam egy olyan esetet,hogy lányt írtak a papírra és fiú lett belőle. kíváncsi lennék,hogy mással is előfordult-e már ilyen?
2019. nov. 10. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesztben lehet bízni, az emberi tényező sosem 100%. Egy magzatbolyhos vizsgálatról hallottam olyan esetet (rokon szobatársa szembesült szülés után vele), ahol mást írtak a papírra. Gondolom, vagy elkeverték vagy valami copy-paste nem ment aznap valakinek.
2019. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorlatilag biztos.
2019. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Vagy van vagy nincs y kromoszóma. De ettől Helmut a mikroszkóp másik végén benézheti. Pont az emberi tényező miatt soha egyetlen vizsgálatra se fogják azt mondani, hogy 100%. Nem beszélve annak a lehetőségéről (Igen csekély, számokban nem kifejezheto), hogy mondjuk magát az ampullát cserélik össze máséval.
2019. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem a prena is fiút mondott és két különböző doki is uh alapján uh meglepődnek ha lány lenne. De hát a Batmanes rugdalózó végül is menő 🤣
2019. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!