Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyas utrogestan...

Jokedv kérdése:

Barna folyas utrogestan szedese mellett?

Figyelt kérdés
Multheten volt barna folyas, rogton siettem a nogyogyaszhoz. Mondta Minden rendben, sok kismamanak van. Aztan mondtam neki hogy irjon fel utrogestet. Elkeztem huvelyen keresztul szedni, de most megint Kb 2 napja a gyogyszer mellett is barna folyas Jon. Volt masnak is? Kedden is voltam nogyogyasznal, akkor Meg nem volt barna... Azt mondta Minden rendben. Volt szivhang is.
2020. febr. 13. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem progi hiány okozza, akkor az utrogestan nem fogja megállítani.
2020. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudsz azért ma menj el dokihoz.

Lehet emelni kell az adagon.

Mennyit szedsz egy nap?

Mindenesetre ha tudsz, pihenj, és ne stresszelj, emelj stb.....

Remélem minden rendben :))))

2020. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, mellette két alkalommal volt barna folyásom, mert kimarta a hüvelyfalat picit. Ismerősömnél úgyszintén ez volt vele a probléma. De azért nézesd meg, mert neked már Utro előtt is volt barnázás.
2020. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még véreztem is utro mellett, igaz nálam a vérkép (magán jelleggel intézve) azt mutatta, hogy nem progi hiány okozza a vérzést, de nyilván írtak fel rá, mint mindig.

Én még azon is filóztam anno, hogy nem-e "kivérzem" az utro hüvelytabit. :) Mentem mindig ügyeletre, de rendszerint hazaküldtek h a baba rendben van és fejlődik. Ezt 18 hetes koromig "játszottuk", utána megszüntek a rejtélyes vérzések.

2020. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eloszor 200 mg ot irt estere. Aztan azt mondta, 100 at reggel ee 100 at Este. Egyebkent nemetorszagba elek es ITT azt mondta AZ orvos hogy a progesteron nem segit csak ha valaki mestersegesen van megtermekenyitve. De azert fel irta, hogy megnyugodjak.
2020. febr. 13. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiányod van ,hogy kérted az orvost írjon fel utrogestant vagy haematomád? Van egyébként barna folyás utrogestan szedése mellett ,ha haematómád van és az szívódik fel , de ezt nem értem ,hogy miért írta fel a kérésedre. Az utorgestan szedése nem játék és csak valóban indokolt esetben szabad szedni,nem a paciens kérésére.
2020. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!