Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes terhes vagyok (első...

17hetes terhes vagyok (első baba), nagyon várom már, hogy érzékeljem a baba mozgásait, de eddig még semmi. Olvastam róla, hogy ilyenkor már várható, de kíváncsian olvasnék a tapasztalatokról?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 hetesen éreztem először pár napig nagyon gyengén, aztán 1-2 hétig semmit.

Ezután a 20.héttől viszont minden egyes nap, és egyre intenzívebben.

Üdv, 37 hetes kismama.

2008. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok a babádhoz! :)

Szerintem is mindenkinél más,de azért leírom a saját tapasztalatom.

Én legelőször a 12.hét után éreztem a picit,az a sokat említett "pillangórepkedés" volt,mire felfogtam,abba is hagyta.De olyan jó érzés volt,hogy Ő volt az!Nagyon boldog voltam!Aztán aktívabban én is úgy a 17-ik héttől érzem,az Apukája kb a 19-ik héttől. :) Boldoggá teszi Őt is és sokszor csodálkozik,hogy milyen erőseket rúg. :)

Üdv: 25 hetes kismama :)

2008. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbáljátok ki úgy, hogy te fekszel és a párod a fejét finoman a pocidra teszi. ha épp akkor mozog a baba, elvileg érezni fogja! ja és nekünk ez este, későn volt. én akkor még épphogy 16 hetes voltam. Védőnő is kérdezte, hogy érzem-e már, de én nem éreztem, és aznap éjjel apukája megérezte! Aztán odatette a kezem, ahol érezte, és egy nagyon finom kis rugdosodást éreztem, alig több, mint amikor a belek mozognak, de más, olyan finom kis dobogásszerű érzéshez hasonlítanám. De nem mindig érezhető még mindig, viszont néha meg van egy-egy erősebb rúgás, esetleg boxolás! Hamarosan te is érezni fogod! 18 hetes kismami
2008. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!