Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második baba könyebben összejö...

Második baba könyebben összejön, mint az első?

Figyelt kérdés

2009 márciusában abbahagytam a gyógyszert, 5 hónapot vártunk,hogy biztos kitisztuljon a szervezet. És csak 2010 februárjában lettem ksimama.

Most tervezzük a tesót, és szeretnénk,ha két év körül lenne a korkülönbség.

"lássunk" neki időben és inkább jöjjön hamarabb,vagy a második baba mindig hamarabb összejön??


2011. okt. 21. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább kezdjetek neki és jöjjön esetleg hamarabb. Mi már több mint egy éve várunk a kistesóra, de nem akar jönni. :( Ráadásul az első a véletlen műve. (nem volt betervezve, egyszer felejtkezett el a párom)
2011. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sokkal később jött a második mint szerettük volna. Mi is majdnem egy évet vártunk rá. Most 14 hetes vagyok :)
2011. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első baba rögtön összejött,másodikra 5 hónapot kellett várni,eléggé bepánikoltam.Úgyhogy indulhat a hancúr......!26+6 hkm.
2011. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagyfiam első próbálkozásra összejött, a kicsire 5 Évet vártunk. A 3. véletlen volt, amikor a kicsi még csak 4 hónapos volt. Szóval a 2 kicsi között 13 hónap lesz. Nálunk mindenre volt példa.
2011. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első összejött elsőre, második baba a harmadik próbálkozós hónapban. Ismerőséknek első elsőre, második babára 1 évet vártak mire összejött. Sok ismerősöm van akinek a második nehezebben jött össze, viszont tudok olyat is akinek az első gyerek jött nehezen a második meg véletlen. Szóval kitudja hogy van ez...
2011. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a lányom azonnal összejött. A kisfiamnál 1 hónap próbálkozás után. Viszont most a második terhességemnél "tudományosabban" álltunk hozzá és a ciklus.hu szerint 2 héten keresztül minden nap együtt voltunk, lehetőség szerint többször is. Mondjuk azt is tudom, hogy rögtön elsőre miért nem estem teherbe. Nekünk így pont 2 és fél év lesz a korkülönbség (2-3 között szerettük volna). Tehát ha így nézzük nem feltétlenül jön össze előbb. Szerintem is lássatok neki az a biztos!

Remélem hamar összejön!

Egy gyönyörű 2 éves és egy majdnem 28 hetes magzat anyukája

2011. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első lányunk fél év próbálkozás után sikerült, most a második csajszi szerintem az első alkalommal megfogant, így nálunk sem lesz meg a 2 év csak 22 hónap. mi is azért vágtunk bele hamarabb, mert úgy akartuk h mire a 2 évet tölti a nagy addigra szülessen a tesó, mivel ő is váratott magára. De a tesó nagyon akart jönni. Talán azért mert nem is gondoltam rá, h kismama lehetek ilyen gyorsan, míg az elsőnél nagyon akartam.37+3hkm
2011. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő baba a második hónapban jött össze :-)

A kisfiam júliusban múlt 2 éves a picivel pedig 7 hetes terhes vagyok.

2011. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!