Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz? Kinek mikor volt...

Milyen lesz? Kinek mikor volt az első baba-mozi?

Figyelt kérdés
19hetes 4napos leszek holnap és akkor megyünk baba mozira :D
2011. okt. 14. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi a 26 ik héten voltunk.Sajnos a fiam nem nagyon akarta mutatni a pofiját csak félig láttuk,de ennek ellenére nagyon élveztem.Az uh előtt egyél meg egy kis csokit és igyál egy kevés kólát,akkor elevenebb lesz a babád.
2011. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi pont 19 hetesen voltunk!Nagyon nagy élmény volt végig mocorgott megmutatta mindenét.Gyönyörű képek készültek róla na meg egy fél órás cd!Boldog babavárást!
2011. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második köszi :D

Kedves első neked is köszi a tippet ,de ezeket ha nem haragszol nem fogom betartani,mert kólát nme iszok mióta babát várok,meg ugy tudom nem is jó (na jó azt irják 1pohár még nme árt)max egy picit ,de nincs is itthon, a csokit meg kihagyom ,mert egyikfogam tömésre vár és édestől megfájdul...

2011. okt. 14. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 24 hetesen voltunk, és hatalmas élmény volt. Megmutatta mindenét, bár egy kicsit tornáznom kellett, hogy arrébb mozduljon. :) Nekünk 1 órás volt a vizsgálat, kaptunk DVD-t, cd-t, amin 80 db kép van, és egy kinyomtatott képet. Láttuk ahogy ásít, mosolyog, grimaszol, szopta az ujját, sőt még a lábujját is bekapta, és a szonográfus még azt is lemérte, hogy hány centi a kukija. :) Nagyon hasonlít egyébként az akkori képeken, és most hogy megszületett.
2011. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 17hetesen voltunk és nagyon nagy élmény volt igaz én ittam egy gyenge kávét előtte és nagyon sokat mozgolódott sokan jártak úgy hogy aludt a babájuk végig az nem nagy élmény.
2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam egy tejes kávét, és benyomtam egy csokit, mert az első alkalommal semmivel sem bírtuk mozgásra késztetni, aludt és kész:) ajánlotta a szonográfus, hogy csokizzak be, vagy igyak egy kávét , úgy is volt, mocorogni és mozogni kezdett és csodás felvételek készültek.
2011. okt. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
űkét utolsó köszi nektek is:D 10.30ra megyünk,majd addig igyekszem a kislányt "felturbózni" :D max csokit a másik oldalon óvatosan ,hogy a rossz fogamhoz ne érjen...kóla és kávé viszont kilőve,mert felpörgeti a szivem és nem jó...max egy 3in1-t iszok meg...vagy teát abba is van némi koffein nem? (yellow label lipton tea)
2011. okt. 15. 06:40
 8/8 A kérdező kommentje:
mozgott a kis vacak a csoki meg a tea hatására,de szégyenlős volt és az arcát épphogy csak láttuk félprofilból.Kis talpát is lemérték:D élveztem,de majd talán ha "öregebb" lesz jobb lesz a kép is :D
2011. okt. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!