Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csokkentsem az etvagyamat...

Hogy csokkentsem az etvagyamat terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
nagyon kezdtem hizni,es az a baj miota szedem a terhes vitamint allandoan ehes vagyok,nem nassolok hanem kajat eszem foleg a szenhidratokkal van gondom mert nem birom abbahagyni...segitseg mar dagi vagyok;((((
2010. júl. 23. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

máshogy ...


a hust ne rántsd hanem grillezd - zsir nélkül és ne rizzsel edd hanem párolt zöldséggel salátával esetleg gyümölccsel


ne a mennyiséget korlátozd hanem ne szénhidráttal - kenyér, rizs tészta- edd a husokat hanem vitaminokkal.

2010. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már túl vagy az első 3 hónapon akkor csökkentsd a terhesvitamint.Ne szedd minden nap csak 2-3 naponta.Nekem ezt a védőnő tanácsolta mert én is rohamosan kezdtem hízni.Most 26+2 hetes vagyok és csak heti egyet szedek már.Azt is csak azért mert abban jobban bízok ebben az állapotban mint a sima multivitaminokban.Egyél inkább gyümölcsöt,zöldséget.Csökkentsd a cukor bevitelt.Ha kenyeret eszel ne vajazd meg és egyél inkább rozskenyeret.Remélem tudtam segíteni.Szép babavárást
2010. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.ezt a vitamont lehet ha en sem fogom szedni minden nap mar lassan 6 honapos leszek.
2010. júl. 23. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

a vitaminból szerintem is elég heti 2-3 szem

kenyeret ne egyél max heti 1 szelet

és cukrot sem

ha ennyit betartassz, akkor nem hogy hízni nem fogsz de kétségbe esetl,hogy miért fogytál

2010. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En pl. egyaltalan nem szedek vitamint, mert lattam ahogy a baratnom elso babanal milyen brutalisan elhizott a terhesvitaminoktol, plusz a babaja ia akkora lett, boven 4 kg felett, csaszar is lett belole, szoval engem ez elriasztott a terhesvitamintol. Szerintem azt hagyd abba, plane ha ilyen eztra etvagyat csinal! Szedj C vitamint, esetleg vasat, ha faradekony vagy, es ennyi! Sok gyumi, zoldseg, es hidd el, lesz benned eleg vitamin! :)

2010. júl. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,lehet benne valami mert az elso babam 4.450g mal szuletett en meg 90kg mentem szulni es csaszar lett belole a vitamintol e vagy nem azt persze nem tudom,most is igy all a helyzet es nem is akartam szedni panaszom sem volt de a doki azt mondta azert szedjem,hat csokkentem heti 2-3 szemre majd el fogom hagyni lehet mert faradekony sem vagyok csak eppen a labaim erzik a tulsulyt ami ramjott.Koszi:)
2010. júl. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!