Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondtak csokkentsem a...

Azt mondtak csokkentsem a duphaston adagomat 3*2-ról 3*1-re! Ha ezt mar holnaptol igy szedem nem lesz baj a babamnak?

Figyelt kérdés

Ma mar nem feszul annyira a cicim mint tegnap,de faj a hasam olyan mensi szeruen,ugye nincs semmi baj?

Nektek is volt igy ,hogy a mellfeszules egyik naprol a masikra eltunt,es mas tunetek is?8+1 vagyok


2009. máj. 22. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kik mondták?Ha az orvos, akkor tégy úgy.
2009. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen orvos mondta,csak az a baj,hogy az egyik ezt mondja a masik azt igy nem tudom mi tévo legyek?
2009. máj. 22. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
több orvoshoz is jársz?
2009. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kerdesre ha tudnal valaszolni azt megkoszonnem!Miert baj,mivel nem otthon elek tobb orvossal konzultalok!

De te biztos nem vagy varandos maskulonben a kerdesre valaszolnal!!!!!!

2009. máj. 22. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!A Duphaston az embrio megtapadasat segiti a mehfalhoz,par het utan a mehlepeny veszi at ezt a szerepet,igy az orvosod ugy dontott hogy csokkenti az adagot.En pl. mar 28 hetes vagyok de meg mindig szedem 3*2 darabot,de volt a tavaly egy vetelesem es gondolom ezert.A haziorvosom csodalkozik ezen de nem szol bele a nodoki dontesebe.
2009. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem a terhességem elején a duphaston-t.Úgy tudom a 20. hétig szokták szedetni,tovább nem.Az adagot pedig csökkenteni kell,biztosan nem lesz baja a babának.Bízz az orvosodban,elvégre tapasztalat áll mögötte.A mellfeszülés nekem éjjel szokott jelentkezni,de reggelre elmúlik.

Üdv

29 hetes kismama

2009. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én is szedtem, és az orvos lassan állított le róla, mert nem szabad egyik pillanatról a másikra letenni.És valóban csak az első időszakban szedette velem is.
2009. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!