Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, h a 2. terhességnél...

Igaz, h a 2. terhességnél előbb kezd látszódni a pocak? Ha igen, akkor mennyivel előbb, mikor? Lent

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok,és minap kérdezte a szomszéd néni,hogy nem akar tolakodó lenni,de nem vagyok e pocakos?!Néztem,vigyorogtam,mondtam,h nem! :) Nem akarom még közhírré tenni,még a család sem tudja,csak párom,meg unokabátyjám.

Szóval kérem azokat a kismamákat,anyukákat,akiknek volt már legalább két terhességük,h milyen különbséget vettetek észre,érdekel minden (tünet,hasnövekedés,egyéb,bármi)

Köszike


2010. júl. 23. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a másodikkal már a 8-9. hétben látszott a pocakom és kényelmetlen volt a nadrág begombolva.


igen..

2010. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fura,mert az első terhességemnél is 7 hetesen vette észre a csoportvezető a munkahelyemen,ő is félve kérdezte meg,nehogy megbántson ha véletlen nem jól látja a helyzetet...

Tudom,h ilyen korán nem lehet látni,de akkor hogyan veszik észre?

2010. júl. 23. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megváltozik az ember egy kicsit.Óvod a hasad,kikerekedik a pofi.A has is felfújódik amit mások hihetnek már pocaknak is.Máshogy étkezel,többet jársz a mosdóba.Szerintem ezek alapján is lehet rá következtetni másoknak.Mondjuk én az első babámat várom,de nekem nagyon hamar kezdett nőni a hasam.Most 26+2 hetes vagyok és sokan azt hiszik hog már a 9. hónapban vagyok akkora.
2010. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem átlagosan járok pisilni,néha ha többet iszom akkor járok sűrűbben!

Felfújódást észrevettem,mert egyik este hanyattfekve nagy a hasam,másik nap kisebb!Pukizni nem szoktam,ez baj? ! :S

2010. júl. 23. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a harmadikkal már 5 hónapos elmúltam,amikor észrevették rajtam a kollegáim.

Ismertem egy idős nénit,aki viszont már az első hónapban észrevette. Ha látta maga előtt menni a kismamát,azt is megmondta,hogy fia vagy lánya lesz. (Akkor még nem volt ultrahang). Mindig igaza lett. Azt mondta,hogy a nő járásából látja. Azt nem tudta megmondani,hogy mi a különség a járás és járás között.

2010. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 13. hetemet töltöm, és bizton állíthatom, hogy úgy nézek ki, mint a másikkal egy hónappal később! :D

Sokkal nagyobb a hasam, mint az előző babámmal volt.

2010. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Attól félek ígyis,h az elsőből adódóan nagy maradt a hasam,hogy nem lesz olyan szép feszes kismama pocakom,mint az elsőnél!!!! :( Remélem azért lesz vmi!

2010. júl. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!