Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ekkora a hasam?...

Mitől lehet ekkora a hasam? Ikres terhességnél hamarabb látszik a pocak?

Figyelt kérdés
5+5 hetes babás vagyok és akkora a hasam,mintha 6 hónapos kismama lennék.Reggel is ekkora nem csak este.A családban volt már ikerterhesség.Kicsit aggódom:-(Már a nadrágjaim is elég nehezen mennek rám:-)
2010. ápr. 27. 19:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 27. 19:32
 2/11 A kérdező kommentje:
feltettem egy képet,hátha így könnyebb elképzelni:-)
2010. ápr. 27. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez durva. Voltál már uh-on? Nem lehet, hogy elszámoltad, mert megjött és idősebb a terhesség? Nekem a 6. héten derült ki, hogy 2, de semmi nem látszott még.
2010. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Múlt héten kedden mentem dokihoz,uh-n akkor még semmit sem látott:-(Holnapra rendelt vissza,de majd megkérdezem,hogy szerinte mitől lehet "gigahasam":-)
2010. ápr. 27. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 18. héten volt ekkora hasam..Igaz én szülni is akkora hassal mentem mint más félidősen,pedig elég nagy babám lett...

Én örültem volna iker babáknak,de a családunknál az elmúlt 200 évbe ilyenre biztos nem volt példa :(

2010. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor ez nem is olyan nagy! :) Nálam kb 4 hetes a gyerekorvos megkérdezte, hogy jön e kistesó. Akkor azt mondtam, hogy nem, mert még nem is tudtam róla! Később kiderült, hogy a nagy hasat tényleg a babó "okozza"! :) Nekem is kb ekkora volt, igaz nekem ez már a második!
2010. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia ahoz képest h 5 hetes vagy elég nagy. nekem 5 hetesen még nem volt hasam semmi pl.
2010. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha volt a családban, nagyobb az esélyed ikrekre, főleg ha anyai ágon volt. Nekem 6 hetesen még semmi nem látszott, a doki is csak petezsákot látott, 8 hetesen már nem tudtam begombolni a nadrágokat, de közel nem volt ekkora hasam mint neked. Akkor derült ki hogy ikreket várok. (addig betudtam annak, hogy második terhesség, és ezért látszik előbb). Kb 14 hetesen lehetett ekkora a hasam, most a 21edik hétben járok, de ma pl nem vették észre a pocim, csak mikor beszélgettünk és mondtam, akkor nézte a csaj hogy tényleg. Kicsit bővebb ruhában voltam, szóval még nem nagy most sem, bár méretre akkora mint a lányommal 28 hetesen. Kíváncsi leszek a végére.

Írd meg mi volt a dokinál!

2010. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ikres vagyok de nekem csak a 12. héten volt kb ekkora hasam. Amúgy sem vagyok valami nádszálvékony, de mára már majdnem akkora, hogy szinte gurulok!

Üdv:24 hetes ikres km

2010. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült már gondolom hogy ikrek-e. Megírnád?

2010. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!